بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 27 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 3 - تورینو 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اولین حضور تریپیر در تمرین اتلتیکو مادرید(عکس)
پنجشنبه, 27 تیر 1398 ساعت 11:40
اولین حضور تریپیر در تمرین اتلتیکو مادرید(عکس)
کایرن تریپیر که دیروز رسماً از تاتنهام به اتلتیکو پیوست، در جلسه تمرینی اتلتیکو شرکت کرد و با استقبال گرم هم‌تیمی‌های جدیدش روبرو شد.

به گزارش "توپ 90"، کایرن تریپیر، ستاره انگلیسی دیروز با امضای قراردادی سه ساله به ارزش 20 میلیون پوند رسماً به باشگاه اسپانیایی اتلتیکو مادرید پیوست تا اولین انگلیسی‌ای باشد که بعد از 95 سال در اتلتیکو مادرید بازی می‌کند. تریپیر سپس در اولین جلسه تمرینی خود با بازیکنان اتلتیکو شرکت کرد و در بدو ورود با استقبال گرم هم‌تیمی‌های جدیدش روبرو شد.

 

تریپیر بعد از چهار سال بازی در تاتنهام که باعث شد به تیم ملی بزرگسالان انگلیس نیز راه یابد به درخواست دیگو سیمئونه راهی اتلتیکو مادرید شد. گفته می‌شود یوونتوس و ناپولی هم خواهان جذب این مدافع انگلیسی بوده‌اند.

 

کایرن تریپیر در بدو ورود به جلسه تمرینی اتلتیکو با استقبال گرم بازیکنان این تیم روبرو شد. بازیکنان اتلتیکو برای خوشامدگویی به تریپیر یک تونل افتخار انسانی درست کردند و در زمان عبور ستاره انگلیسی از این تونل به روشی خاص و با کوبیدن به پشت او به هم‌تیمی جدیدشان خوشامد گفته و در اولین جلسه حضور او در تمرین اتلتیکو دقایق شادی برایش رقم زدند.

 

تریپیر بعد از این جلسه تمرینی پیامی در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده و نوشت:" از همه هواداران تاتنهام در سراسر دنیا متشکرم. شما بی‌نظیرید. تاتنهام و من با حمایتهای شما موفق شدیم و شک ندارم با استادیوم جدید و هوادارانی مثل شما، تاتنهام روزهای هیجان‌انگیزی در پیش دارد. برای همه تاتنهامی‌ها بهترین آرزوها را دارم".