بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 31 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 3 - تورینو 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بارسلونا: این دو ستاره فروشی نیستند! (عکس)
پنجشنبه, 27 تیر 1398 ساعت 11:12
بارسلونا: این دو ستاره فروشی نیستند! (عکس)
بارسلونا قصدی برای فروش نلسون سمدو و عثمان دمبله، دو ستاره جوان خود ندارد.


به گزارش "توپ 90"، نلسون سمدو 25 ساله و عثمان دمبله 22 ساله مورد توجه چند باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته ند و با توجه به کیفیت بالا و سن و سال مناسب، پیشنهادهایی به بارسلونا برای فروش این دو بازیکن ارائه شده است اما موندو دیپورتیوو در گزارشی مدعی شد آبی اناری ها علاقه ای به از دست دادن این دو بازیکن ندارند.

عثمان دمبله دو فصل قبل و به عنوان جانشین نیمار راهی نوکمپ شد و اگرچه طی این دو سال عمکرد فوق العاده ای نداشته، اما تکنیک، سرعت بالا و قابلیت جا گذاشتن بازیکنان حریف باعث شده بارسا به آینده وی امیدوار باشد.

حواشی فراوانی چون غیبت و تاخیرهای مکرر در تمرینات و عدم رعایت رژیم غذایی باعث افت دمبله شده اما حالا و با ورود دوست صمیمی وی آنتوان گریزمان، امیدواری نسبت به آینده دمبله افزایش یافته است.

همچنین بند آزادسازی 400 میلیون یورویی در قرارداد دمبله وجود دارد و بارسا کمتر از 250 میلیون حاضر به فروش وی نیست. پس با توجه به عدم وجود یک مشتری ثابت برای پرداخت این رقم، بارسلونا ترجیح می دهد به جای فروش دمبله با رقم پایین تر، وی را حفظ کند.

دیگر گزینه ای که پیشنهادهایی دارد، نلسون سمدو مدافع کناری بارسلونا است. اتلتیکومادرید خواهان جذب نلسون سمدو است اما حالا که قرارداد آنتوان گریزمان با بارسلونا نهایی شده، دیگر میلی به فروش وی در باشگاه وجود ندارد و کاتالان ها قصد دارند این بازیکن را برای فصول آینده نیز حفظ کنند.