بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خامس و 10 ناپولی؟ او یک درصد مارادونا هم نیست
پنجشنبه, 20 تیر 1398 ساعت 14:51
خامس و 10 ناپولی؟ او یک درصد مارادونا هم نیست
ستاره آرژانتینی سابق ناپولی معتقد است که پیراهن شماره 10 ناپولی تحت هر شرایطی باید در بایگانی بماند.

به گزارش "توپ 90"، این روزها بحث پیوستن خامس رودریگز به ناپولی در ایتالیا با حرارت خاصی دنبال می شود و هواداران این باشگاه منتظر نهایی شدن این انتقال هستند.

 

 

 

 

مشکل اما بین دو باشگاه است. رئال خواهان فروش دائمی اوست ولی ناپولی خامس را قرضی می خواهد و برای  خرید قطعی نیز قادر به پرداخت 42 میلیون یورو بعلاوه بندهای متغیر نیست. این را اورلیو دی لائورنتیس(مالک ناپولی) امروز تایید کرد.

خامس نیامده با معضلی به نام شماره پیراهن روبرو شده است. روز گذشته فرزند مارادونا تاکید کرد که اگر خامس بیاید، حق پوشیدن پیراهن شماره 10 را ندارد و امروز نیز پامپا سوسا حرف او را تایید کرد.

سوسا آخرین بازیکنی است که در ناپولی شماره 10 مارادونا را به تن کرده است. 30 آوریل 2006 و در بازی مقابل فروزینونه در سری C ایتالیا، سوسا طبق درخواست ابتدای فصل، پیراهن شماره 10 مارادونا را در آخرین بازی خانگی فصل به تن کرد و سرانجام در ورزشگاه سن پائولو به آرزوی خود رسید. او یک گل مارادونایی هم به ثمر رساند و سپس شروع به گریه کرد. ناپولی در آن بازی مجوز صعود به سری B را به دست آورد.

سوسا در مصاحبه با خبرنگاران و در مورد خامس گفت:« خامس البته که یک فوتبالیست بزرگ است ولی شماره 10 ناپولی متعلق به مارادونا است. خامس حتی یک درصد مارادونا هم نیست. گاهی با دوستانم شوخی می کنم که ستاره هایی چون لاوتزی، ایگواین و همسیک در ناپولی بازی کرده اند ولی آخرین شماره 10 این تیم من هستم.»