بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مراسم معارفه گریزمان بدون تماشاگر شد
پنجشنبه, 20 تیر 1398 ساعت 13:36
مراسم معارفه گریزمان بدون تماشاگر شد
تقریبا هیچ شانسی وجود ندارد که رونمایی رسمی از آنتوان گریزمان در بارسا با حضور هواداران این باشگاه باشد.

به گزارش "توپ 90"، به نقل از مارکا، دیگر چیزی تا رسمی شدن انتقال آنتوان گریزمان به بارسا نمانده است. بارسا تا فردا یا نهایتا دوشنبه، 120 میلیون یورو بند فسخ این بازیکن را پرداخت خواهد کرد. اگر تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده، به علت تلاش بارسا برای پیدا کردن بهترین راه حل برای پرداخت این پول است تا کمترین ضرر مالیاتی به گریزمان و باشگاه وارد شود.

 

 

 

 

اگر این مبلع تا فردا واریز شود، شنبه رسما از گریزمان در بارسا رونمایی خواهد شد و او یکشنبه در تمرینات پیش فصل حضور خواهد یافت. مراسم معارفه گریزمان تحت هر شرایطی بدون تماشاگر خواهد بود.

از یک سو زمین چمن نوکمپ برای بازسازی تخریب شده و از سوی دیگر باشگاه دوست ندارد مراسم معارفه او با حاشیه همراه باشد. هنوز بسیاری از هواداران بارسا از گریزمان به خاطر اتفاق سال گذشته دلخور هستند. او که با بارسا به توافق رسیده بود، در نهایت با انتشار یک مستند جنجالی خبر از تمدیدش با اتلتیکو مادرید داد که خشم بارسایی ها را به دنبال داشت.

یک گزینه دیگر برای معارفه با تماشاگر گریزمان، برگزاری این مراسم در مینی استادی بود اما این ورزشگاه کوچک نیز درگیر یک برنامه فوتبالی دیگر است.

تا به اینجا شاهد دو مراسم معارفه در بارسا بوده ایم. اولی فرانکی دی یونگ که با حضور 20 هزار هوادار در نوکمپ برگزار شد و دومی نتو که بدون تماشاگر بود.