بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شماره جادویی رئال مادرید به هازارد می رسد
پنجشنبه, 20 تیر 1398 ساعت 12:18
شماره جادویی رئال مادرید به هازارد می رسد
ادن هازارد، ستاره بلژیکی رئال مادرید، احتمالا شماره 7 این تیم را بر تن خواهد کرد.

به گزارش "توپ 90"، چند هفته است از نهایی شدن انتقال ادن هازارد، ستاره جدید الورود و 28 ساله بلژیکی چلسی به رئال مادرید می گذرد اما بر خلاف عرف، هنوز تکلیف شماره این بازیکن مشخص نشده است.

نشریه آ.اس مدعی شد احتمالا به زودی جدایی ماریانو دیاز، مهاجم شماره 7 این تیم از رئال مادرید قطعی خواهد شد و اگرچه وی خواهان ماندن در برنابئو است، اما نام او جایی در لیست زین الدین زیدان برای فصل بعد ندارد و لباس شماره 7 خالی خواهد شد که برنامه رئال مادرید اهدای این شماره به ادن هازارد است.

هازارد سالهاست لبا شماره 10 را بر تن می کند اما لوکا مودریچ که تازه بعد از جدایی خامس صاحب این شماره شده بود، علاقه ای به اهدای آن به ادن هازارد ندارد. همچنین با توجه به احتمال بالای جدایی گرت بیل، پیراهن پرطرفدار 11 نیز احتمالا به زودی خالی خواهد شد اما هم هازارد و هم باشگاه ترجیح می دهند شماره 7 به  گران ترین خرید سال های اخیر رئال مادرید برسد.

در تاریخ رئال مادرید شماره 7 از ارزش و اهمیت فراوانی برخوردار اسنت و گلزنان بزرگی چون رائول و کریستیانو رونالدو با این شماره 7 سالها برای این باشگاه درخشیده اند و حالا هواداران لوس بلانکوس بعد از یک فصل تحمل دیدن این شماره بر تن ماریانو دیاز، امیدوارند هازارد دوباره روزهای شیرین گذشته را تکرار کند.