بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

استقبال ویدال از احتمال بازگشت نیمار به بارسا
سه شنبه, 28 خرداد 1398 ساعت 17:58
استقبال ویدال از احتمال بازگشت نیمار به بارسا
نیمار بار دیگر به یک سوژه داغ نقل و انتقالاتی در رسانه های دنیا تبدیل شده و شایعات جدایی او از پی اس جی قوت گرفته است.

به گزارش "توپ 90"، پس از مصاحبه روز گذشته ناصر الخلیفی(مدیر پی اس جی) گفته می شود که نیمار در فهرست فروش پاری سن ژرمن قرار خواهد گرفت و حتی رسانه های برزیلی از شروع تلاش های بارسا برای بازگرداندن نیمار خبر داده اند. این در حالی است که رئال مادرید هم تمایل به جذب ستاره برزیلی دارد.

 

 

 

آرتورو ویدال هافبک شیلیایی بارسا، پس از پیروزی پرگل 4-0 شیلی برابر ژاپن در کوپا آمه ریکا و در واکنش به شایعات بازگشت نیمار گفت:« قطعا از بازگشت او استقبال می کنم. نیمار یک بازیکن بزرگ است و بعید می دانم کسی مخالف بازگشت او باشد. او باعث قدرتمندتر شدن بارسا خواهد شد.»

ویدال در ادامه گفت:« فصل گذشته مورد انتظار تمام نشد. در  لیگ قهرمانان و کوپا دل ری ناکام ماندیم اما فوتبال همین است و همیشه فرصت برای جبران پیدا خواهید کرد. فصل بعد، قدرتمندتر باز خواهیم گشت»

پیروزی شیلی:« هفته ها در حال آنالیز ژاپن و دیگر حریفان بودیم و با وجود اینکه در بازی های دوستانه نتایج خوبی نگرفتیم؛ ولی شیلی در بازی های مهم خودش را نشان می دهد. نباید در باد این پیروزی بخوابیم؛ چرا که بازی ها تازه شروع شده است. ما مدعی قهرمانی هستیم ولی رقبای بسیار قدرتمندی را باید از پیش رو برداریم.»