بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فرانک لمپارد سرمربی چلسی خواهد شد
سه شنبه, 28 خرداد 1398 ساعت 09:03
فرانک لمپارد سرمربی چلسی خواهد شد
هری ردنپ، مربی سابق انگلیسی و دایی فرانک لمپارد می‌گوید سرمربی فعلی دربی کانتی به زودی رسماً به عنوان سرمربی چلسی منصوب خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، درحالیکه بازار شایعات درباره منصوب شدن فرانک لمپارد، بازیکن سابق و اسطوره چلسی به عنوان سرمربی جدید این تیم و جانشین ماتوریتزیو ساری، داغ است و با وجود تلاشهای تیم فعلی او دربی کانتی برای حفظ لمپارد، هری ردنپ، مربی سابق انگلیسی که دایی فرانک لمپارد است می‌گوید لمپارد به زودی رسماً سکان هدایت چلسی را به عهده خواهد گرفت.

 

ردنپ در گفتگو با رادیو بی بی سی گفت:" اگر چلسی رسماً از فرانک بخواهد که سرمربی این تیم شود جواب منفی دادن برای او خیلی سخت خواهد شد. من معتقدم فرانک سرمربی بعدی چلسی است. شک ندارم این اتفاق خواهد افتاد".

دایی فرانک لمپارد در ادامه صحبت‌هایش گفت:" در صورتیکه فرانک به عنوان سرمربی چلسی منصوب شود هیچکس ضرر نمی‌کند. مگر اینکه چلسی در دوران سرمربی‌گری او رتبه‌ای کمتر از ششمی لیگ برتر بدست بیاورد. اگر هم فرانک موفق شود سهمیه چمپیونزلیگ بدست بیاورد می‌شود گفت فصل خوبی را پشت سر گذاشته".

هری ردنپ در ادامه گفت:" هیچکس از لمپارد انتظار ندارد چلسی را قهرمان لیگ برتر کند یا در رده دوم جدول قرار بگیرد. به همین خاطر است که می‌گویم او اگر سال آینده بتواند سهمیه چمپیونزلیگ بگیرد فصل موفقی را پشت سر گذاشته است".