بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلمان 6 - صربستان 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رونمایی رسمی از لوکا یوویچ در رئال مادرید (عکس)
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت 14:45
رونمایی رسمی از لوکا یوویچ در رئال مادرید (عکس)
طبق وعده قبلی باشگاه رئال مادرید، امروز مراسم معارفه رسمی ستاره صربستانی جدید این باشگاه برگزار شد.

به گزارش "توپ 90"، هشت روز پیش بود که باشگاه رئال مادرید رسما خبر از جذب لوکا یوویچ، مهاجم 21 ساله صربستانی آینتراخت فرانکفورت داد.

رئال از هفته ها پیش در پی جذب این ستاره صربستانی بود و پس از اینکه بارسا از خرید او منصرف شد، تقریبا کار دشواری برای نهایی کردن انتقال یوویچ نداشت.

رئال یوویچ را با قراردادی 6 ساله به ارزش 60 میلیون یورو بعلاوه 5 میلیون یورو بندهای متغیر، جذب کرد که 30 درصد این انتقال به باشگاه سابق یوویچ یعنی بنفیکا تعلق خواهد گرفت.

 

این مهاجم 21 ساله فصل گذشته به صورت قرضی با بند خرید دائمی از بنفیکا راهی فرانکفورت شد و پس از ثبت 27 گل در 48 بازی، باشگاه آلمانی بند خرید او را با تنها 12 میلیون یورو فعال کرد.

حتی سران فرانکفورت هم تصور نمی کردند یوویچ اینچینین بدرخشد و پس از تنها یک سال با رقم 60 میلیون یورو راهی رئال شود. به این ترتیب کهکشانی ها فصل بعد یک مهاجم شماره 9 جدید در تیم خود خواهند داشت که می تواند چالشی کاملا جدی برای کریم بنزما باشد. او دومین گلزن برتر بوندسلیگا پس از روبرت لواندوفسکی بود.

 

 

 

 

یوویچ امروز صبح از بلگراد وارد مادرید شد و در کلینیک باشگاه رئال تست های پزشکی نهایی را پشت سر گذاشت و سپس در سانتیاگو برنابئو حاضر شد تا رسما به هواداران معرفی شود. هزاران هوادار رئال در برنابئو حاضر شده بودند تا ستاره جدید تیم محبوب شان را ببینند.

 

لحظه امضای قرارداد یوویچ با رئال

 

تصویر