بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دانمارک 3 - اتریش 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

امباپه از همان مشکل پوگبا رنج می برد
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت 13:37
امباپه از همان مشکل پوگبا رنج می برد
پس از انجام دو بازی ضعیف در ترکیب تیم ملی فرانسه، کیلیان امباپه مورد انتقاد شدید رسانه ها قرار گرفت.

به گزارش "توپ 90"، بازی برابر بولیوی و ترکیه برای کیلیان امباپه تبدیل به یک کابوس شد. ستاره فرانسوی که انتظارات زیادی از او می رود، مورد شدیدترین انتقادها قرار گرفت اما شب گذشته برابر آندورا موفق به گلزنی شد و توانست در 20 سالگی به رکورد 100 گل در دوران فوتبالش برسد.

امباپه هر ساله به کانون شایعات نقل و انتقالاتی بدل می شود و امسال هم بحث بر سر انتقال احتمالی او به رئال مادرید مطرح شده است.

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه در مورد حواشی اخیر امباپه گفت:« ببینید، امباپه اولین کسی است که پس از ارائه یک بازی ضعیف از خودش ناراحت می شود. اگر او در یک بازی بد ظاهر می شود، عامدانه نیست. این فوتبال است و نمی توان همیشه درخشان ظاهر شد.

به نظر من او از همان مشکل پل پوگبا رنج می برد. همان مشکلی که او برای ماه ها و سال ها با آن روبرو بود. از هر دوی این بازیکنان انتظارات زیادی می رود و گاهی از لحاظ ذهنی به مشکل می خورند. امباپه فصلی طولانی را پشت سر گذاشت و معتقدم یک فصل خوب و درخشان برایش رقم خورد. شنبه برابر ترکیه خوب نبود ولی هیچ بازیکنی در حد خودش ظاهر نشد.

هر زمان به امباپه نیاز باشد، او حاضر است و همیشه در خدمت تیم است. مقابل آندورا در سمت چپ بازی کرد و می تواند در هر نقطه ای از زمین به میدان برود.»