بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سانفرسه هیروشیما 3 - کاشیما آنتلرز 2 (لیگ قهرمانان آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توافق اینتر و یووه برای جابجایی ایکاردی و دیبالا؟
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت 12:45
توافق اینتر و یووه برای جابجایی ایکاردی و دیبالا؟
وبسایت گل مدعی شد باشگاه اینتر امیدوار است بتواند در فصل تابستان ایکاردی را بفروشد و در عین حال مشغول بررسی احتمال توافق با یوونتوس برای معاوضه پائولو دیبالا با ایکاردی است.

به گزارش "توپ 90"، وبسایت گل با انتشار گزارشی مدعی شد آنتونیو کونته، سرمربی جدید اینتر ایکاردی را در تیمش نمی‌خواهد و او و مدیران اینتر در حال بررسی احتمال توافق با یوونتوس برای معاوضه ایکاردی با پائولو دیبالا مهاجم آرژانتینی یووه هستند.

گل به نقل از منابع نزدیک به مذاکرات دو باشگاه می‌گوید آنتونیو کونته ایکاردی را در تیمش نمی‌خواهد و مدیران نراتزوری هم متمایل به فروش ستاره آرژانتینی‌شان هستند. اینتر در حال مذاکره با یوونتوس است تا آنها را راضی کند دیبالا را به این باشگاه واگذار کرده و در ازای او ایکاردی را دریافت کنند.

 

دیبالا که دو فصل پیش در یوونتوس فصل درخشانی را پشت سر گذاشت و 22 گل به ثمر رساند با ورود کریستیانو رونالدو عقب‌تر کشیده شده تا فضا برای ستاره پرتغالی باز شود. همین باعث شد دیبالا در فصل گذشته تنها 5 گل برای یوونتوس به ثمر برساند. اما یوونتوس تمایل چندانی به از دست دادن دیبالا ندارد و از سوی دیگر هنوز تکلیف سرمربی جدید این باشگاه مشخص نشده است.

البته یوونتوس به جذب ایکاردی بی‌میل نیست و تابستان گذشته برای شکار او تلاش کرده بود. اما بعد از انتقال رونالدو، ماجرای یووه و ایکاردی خاتمه پیدا کرد. گل می‌گوید فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یووه با واندا نارا، همسر و مدیر برنامه‌های ایکاردی تماس گرفته و درباره احتمال پیوستن او به تورین گفتگو کرده است.