بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دانمارک 3 - اتریش 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دردسر 10 روزه برای سرمربیان لیگ برتری
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت 10:39
دردسر 10 روزه برای سرمربیان لیگ برتری
برگزاری یک دوره کلاس حرفه ای مربیگری دردسر جدیدی برای سرمربیان شاغل در لیگ برتر ایجاد کرده است.

به گزارش "توپ 90"، طبق هماهنگی های فدراسیون فوتبال کلاس حرفه ای مربیگری برای دریافت مدرک پروفشنال از روز 27 خرداد تا 7 تیرماه در تهران برگزار می شود. در این کلاس های مربیگری چهره های برجسته مربیگری فوتبال هم حضور دارند که همین امر برای سرمربیان شاغل در لیگ برتر دردسرهایی پدید می آورد.


از آنجایی که اکثر تیم های لیگ برتری برای حضور در لیگ برتر نوزدهم تمرینات خود را باید طی روزهای آینده آغاز کنند، سرمربیان آن ها برای حضور در کلاس حرفه ای باید در تهران و اردو باشند و همین مساله به دغدغه اکثر مربیان تبدیل شده است. نفراتی مثل علیرضا منصوریان، فراز کمالوند، ابراهیم صادقی، یحیی گل محمدی، جواد نکونام و ... که در لیگ برتر نوزدهم تیم دارند و می خواهند در این دوره کلاس هم حاضر باشند، باید حدود 10 روز از تمرینات و تیم های خود دور باشند و همین مساله دردسرساز شده است.


از این رو آنها با فدراسیون فوتبال رایزنی هایی برای تغییر زمان کلاس حرفه ای مربیگری انجام دادند اما چون هماهنگی لازم با مدرس خارجی برای حضور در تهران انجام شده، امکان تغییر زمان وجود ندارد و مربیان باید حدود 10 روز این شرایط سخت را تحمل کنند.