بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی شاندونگ 3 - گوانگژو 2 +پنالتی

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دشان: جدیت و تعهد بازیکنان فرانسه عالی بود
چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت 08:40
دشان: جدیت و تعهد بازیکنان فرانسه عالی بود
دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، شاگردانش را به خاطر فراموش کردن شکست ترکیه و پیروزی پرگل مقابل آندورا تحسین کرد و فرانسه را تیمی با  طرز فکر حرفه‌ای دانست.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی فرانسه در چهارمین بازی خود در رقابت‌های انتخابی یورو2020 دیشب در خاک آندورا به مصاف این تیم رفت و موفق شد با نتیجه 4-0 به پیروزی رسیده و شکست خود در بازی قبلی مقابل ترکیه را به فراموشی بسپارد. شاگردان دیدیه دشان با این پیروزی 9 امتیازی شدند و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به ترکیه در صدر جدول گروه H قرار گرفتند.

 

دشان که در ترکیه انتقادهای تندی نسبت به عملکرد بازیکنانش کرده بود دیشب بعد از پیروزی مقابل آندورا شکایتی نداشت و در عوض به تحسین از بازیکنان تیم ملی فرانسه پرداخت.

دیدیه دشان بعد از بازی به خبرنگاران گفت:" ما حتی می‌توانستیم چند گل دیگر هم بزنیم. بازیکنان تیم ملی فرانسه امروز با طرز فکر و نگرشی عالی بازی کردند و من در نوع بازی‌شان جدیت و تعهد نسبت به پیراهن ملی فرانسه را دیدم".

 

دشان در ادامه گفت:" ما باید خیلی سریع خودمان را با شرایط سازگار می‌کردیم. بازیکنان ما بعد از بازی ضعیفی که مقابل ترکیه داشتند خیلی زود واکنش نشان دادند. ممکن است خیلی‌ها فکر کنند برد امروز ما ساده بدست آمده ولی واقعیت این است که ما خیلی خوب کار کردیم. بازیکنان من با کیفیت عالی بازی کردند و من معتقدم امروز از بازی کردن در کنار هم لذت بردند".

سرمربی تیم ملی فرانسه در ادامه گفت:" بازیکنان فرانسه امروز عالی بودند. ما حالا 9 امتیاز داریم و از این به بعد هدف‌مان این است که حداکثر امتیازهای ممکن را جمع کنیم. این سه امتیاز ارزش‌شان به اندازه سه امتیاز سایر بازی‌ها است. حالا بازیکنان ما با حس خوب به تعطیلات می‌روند. تعطیلاتی که به آن نیاز دارند چون بازی‌های ملی از ماه سپتامبر دوباره شروع می‌شود".