بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سانفرسه هیروشیما 3 - کاشیما آنتلرز 2 (لیگ قهرمانان آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چلسی به هازارد: می‌توانی بروی
سه شنبه, 31 اردیبهشت 1398 ساعت 11:35
چلسی به هازارد: می‌توانی بروی
چلسی خود را برای فروش هازارد به رئال مادرید آماده کرده چون در غیر اینصورت، او سال آینده چلسی را به عنوان بازیکن آزاد ترک خواهد کرد و این تبعات مالی زیادی برای باشگاه خواهد داشت.

به گزارش "توپ 90"، روزنامه انگلیسی دیلی‌میل اعلام کرد چلسی خود را برای فروش ادن هازارد به رئال مادرید در فصل تابستان آماده کرده چون در غیر اینصورت، هازارد سال آینده چلسی را به عنوان بازیکن آزاد ترک خواهد کرد و این با توجه به قوانین فایننشل فرپلی برای باشگاه لندنی مشکلات بزرگی بوجود خواهد آورد.

 

هازارد پیش از این به صراحت اعلام کرده که قصد دارد به دوران هفت ساله حضورش در استمفوردبریج پایان دهد و هفته آینده بعد از برگزاری فینال لیگ اروپا بین چلسی و آرسنال، این تیم را ترک کند.

چلسی برای ستاره بلژیکی خود که یک سال از قراردادش با این تیم باقی مانده قیمت پیشنهادی 87 میلیون پوند را اعلام کرده. هازارد هفت سال پیش از باشگاه لیل فرانسه و با قراردادی 32 میلیون پوندی به چلسی پیوسته بود.

 

چلسی ماه‌ها تلاش کرد هازارد را به تمدید قراردادش راضی کند و حتی حاضر بود با افزایش چشمگیر دستمزد او، هازارد را به یکی از گران‌ترین بازیکنان دنیا تبدیل کند.

ولی با اینکه چلسی با محرومیت نقل و انتقالاتی فیفا روبرو است در نهایت نمی‌خواهد هازارد را به زور تا پایان قراردادش در لندن نگه دارد. این دو علت دارد، اول احترامی که چلسی برای هازارد قائل است و دوم این واقعیت که مدل کسب و کار باشگاه چلسی بر فروش بازیکن استوار است.