بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 4 - ارمنستان 0 (یورو زیر 19 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تقاضای نجومی منچستر یونایتد از رئال برای پوگبا
چهارشنبه, 25 اردیبهشت 1398 ساعت 13:35
تقاضای نجومی منچستر یونایتد از رئال برای پوگبا
زین الدین زیدان همچنان روی جذب پل پوگبا پافشاری می کند ولی انتقال ستاره فرانسوی به رئال، ساده نخواهد بود.

به گزارش "توپ 90"، زین الدین زیدان برای متحول کردن خط میانی رئال، روی جذب پل پوگبا اصرار دارد و حتی حاضر شده است تا برای جلب رضایت مدیران رئال، به جدایی کیلور ناواس راضی شود.

مسئولان باشگاه روی کریستین اریکسن، ستاره تاتنهام تمایل دارند ولی زیدان، کسی جز پوگبا را نمی خواهد و به نظر، مرد فرانسوی برنده این تنش پنهان شده است ولی مشکل بزرگ، باشگاه منچستریونایتد است که حاضر نیست ستاره بزرگ خود را به راحتی از دست بدهد .

 

 

 

 

طبق ادعای نشریه "ایندیپندنت"، منچستریونایتد از رئال تقاضای 170 میلیون یورو برای پوگبا را کرده است. رقمی نجومی که رئالی ها حاضر به پرداخت آن نیستند. یونایتدها حتی حاضر نیستند گرت بیل را به خدمت بگیرند و به این طریق از رقم انتقال پوگبا بکاهند. آنها احتمالا اگر رئال، تونی کروس را پیشنهاد دهد، حاضر به معاوضه او با پوگبا خواهند شد. اتفاقی که بعید است رئال مادرید با آن موافق باشد.

مشکل بعدی به خود پوگبا بر می گردد که حاضر نیبست با دستمزدی پایین تر از 27 میلیون یورو در سال برای رئال بازی کند. رئال چنین دستمزدی را به رونالدو هم پیشنهاد نداد و این یکی از دلایل جدایی فوق ستاره پرتغالی بود.

هنوز هیچ چیز در مورد انتقال پوگبا به رئال روشن نیست ولی تابستانی طولانی در پیش است و زیدان هم قصد پاپس کشیدن ندارد.