بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بر خلاف شایعات، تن هاگ در آژاکس می‌ماند
چهارشنبه, 25 اردیبهشت 1398 ساعت 10:21
بر خلاف شایعات، تن هاگ در آژاکس می‌ماند
درحالیکه شایعاتی درباره انتقال اریک تن هاگ، سرمربی آژاکس به بارسلونا و جایگزینی او با ارنستو والورده مطرح شده، تن هاگ با رد شایعات می‌گوید در آژاکس راضی و خوشحال است.

به گزارش "توپ 90"، با وجود شایعاتی که در روزهای اخیر درباره جدایی اریک تن هاگ، سرمربی موفق آژاکس در فصل جاری، از این تیم هلندی و پیوستن او به بارسلونا مطرح شده، تن هاگ با رد شایعات می‌گوید قصد دارد تا پایان قراردادش در تیم هلندی باقی بماند.

تن هاگ امسال با آژاکس فصلی به یاد ماندنی را پشت سر گذاشته و از جمله بر خلاف انتظار موفق شده با آژاکس به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان راه یابد و در این راه بزرگانی مثل رئال مادرید و یوونتوس را از دور رقابتها حذف کند.

 

آژاکس که به نظر می‌رسد در پایان فصل جاری بعد از پنج فصل ناکامی، عنوان قهرمانی لیگ هلند را هم بدست خواهد آورد در لیگ قهرمانان بسیار درخشان ظاهر شد و با حذف رئال و یووه به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان رسید و در دیداری دراماتیک با تاتنهام با اختلافی میلی‌میتری از رسیدن به فینال بازماند.

درخشش تن هاگ با آژاکس مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار گرفته و گفته می‌شود بارسلونا در صورتیکه تصمیم بگیرد به همکاری با ارنستو والورده پایان بدهد، تن هاگ 49ساله را به عنوان گزینه اول خود در نظر خواهد گرفت.

تنها هاگ اما در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره آینده‌اش گفت:" من با آژاکس قرارداد دارم و از مربی‌گری در این تیم راضی و خوشحالم. ما در آژاکس مشغول کار کردن روی آینده هستیم و بنابراین من در حال حاضر به آینده‌ای فراتر از این باشگاه فکر نمی‌کنم".