بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سوسیداد 3 - 1 رئال مادرید؛ فصل لعنتی!
یکشنبه, 22 اردیبهشت 1398 ساعت 21:52
سوسیداد 3 - 1 رئال مادرید؛ فصل لعنتی!
رئال مادرید در شبی دشوار 1-3 مغلوب سوسیداد شد.

به گزارش "توپ 90"، رئال مادرید که فصلی فاجعه بار را سپری می کند، امشب نیز برابر سوسیداد اگرچه پیش افتاد اما در نهایت سه بار دروازه خود را باز شده دید و یک شکست دیگر را نیز در لالیگا پذیرفت.

رئال مادرید بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 6 به گل رسید. روی پاس کریم بنزما، براهیم دیاز در محوطه صاحب فرصت شد و با حرکتی انفرادی و ضربه ای دقیق موفق شد گل اول را به ثمر برساند.

 

در ادامه سوسیداد بازی را در دست گرفت و بعد از خلق یکی دو موقعیت نصفه و نیمه موفق شد به گل تساوی برسد. در دقیقه 25 و روی پاس پشت پاس ویلیان، مرینو در محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای زمینی گل تساوی را به ثمر رساند.

دقایقی بعد حملات سوسیداد ادامه یافت و این تیم با اخراج خسوس وایخو به یک ضربه پنالتی دست یافت اما تیبو کورتوا موفق شد ضربه ویلیان ژوزه را مهار کند. در ادامه دو تیم تلاش زیادی کردند که به جایی نرسید و نیمه نخست با تساوی 1-1 به پایان رسید.

سوسیداد نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 55 به گل دوم هم رسید. روی ارسال پاردو و ضربه سر زالدوا و البته اشتباه کورتوا، سوسیداد به گل دوم هم رسید.

در ادامه و با توجه به ده نفره شدن رئال مادرید، سوسیداد بازی را در اختیار گرفته و در دقیقه 66 به گل سوم هم دست یافت. آندره بارنتکسا در محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق به گوشه دروازه زنند گل سوم لقب گرفت.

در اواخر بازی سوسیداد صاحب بهترین بخت برای زدن گل چهارم هم شد اما ضربه عدنان یانوزای در موقعیتی بسیاری خوب به دیرک برخورد کرد تا در نهایت رئال مادرید با همان نتیجه 1-3 مغلوب سوسیداد شود.