بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیراهن فصل بعد لیورپول به یاد مربی افسانه‌ای(عکس)
پنجشنبه, 29 فروردین 1398 ساعت 12:30
پیراهن فصل بعد لیورپول به یاد مربی افسانه‌ای(عکس)
کیت جدید لباس باشگاه لیورپول برای فصل 2019-2020 رسماً توسط این باشگاه رونمایی شد. لباس جدیدی که در طراحی آن به باب پیزلی، اسطوره بزرگ این باشگاه ادای دین شده است.

به گزارش "توپ 90"، باشگاه لیورپول امروز از کیت جدید لباس این تیم برای فصل 2019-2020 رونمایی کرد. در طراحی این لباس جدید به باب پیزلی، اسطوره بزرگ باشگاه که موفق‌ترین مربی تاریخ لیورپول است ادای دین شده است. امسال صدمین سالگرد تولد باب پیزلی است و به همین علت باشگاه تصمیم گرفته لباس فصل آینده خود را با اشاره به پیزلی بزرگ طراحی کند.

 

 

در قسمت داخلی یقه‌ی همه لباسهای جدید لیورپول امضای باب پیزلی درج شده و طرح کلی لباس جدید به لباس لیورپول در زمان افتخارآفرینی با هدایت پیزلی اشاره دارد.

 

لیورپول از رنگ قرمز تیره‌تری که در سالهای اخیر استفاده کرده و بین هواداران این تیم محبوب است استفاده کرده و بر روی آن از خطهای نازک سفیدی استفاده کرده که یادآور لباس لیورپول در فصل 1982-1983 است، زمانی که قرمزهای آنفیلد موفق شدند در آخرین سال مربی‌گری پیزلی، چهاردهمین قهرمانی خود در انگلیس را جشن بگیرند.

 

پیش‌سفارش لباسهای جدید لیورپول از هم‌اکنون از طریق وبسایت این باشگاه ممکن شده و کیت جدید از روز 9 ماه مه در سراسر دنیا عرضه خواهد شد.