بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 31 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پیکان 0 - شهر خودرو 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

والورده: از روح تیمی منچستریونایتد می ترسم
دوشنبه, 26 فروردین 1398 ساعت 17:56
والورده: از روح تیمی منچستریونایتد می ترسم
بارسلونا فردا در نوکمپ و از دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، میزبان منچستریونایتد خواهد بود.

به گزارش "توپ 90"، بارسلونا در بازی رفت که هفته گذشته در اولدترافورد برگزار شد، توانست با گل به خودی لوک شاو بر شیاطین سرخ پیروز شود و فردا با یک تساوی نیز راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان خواهد شد.

ارنستو والورده به دلیل اهمیت این بازی، روز شنبه به بسیاری از ستاره هایش استراحت داد و از آنها مقابل اوئسکا استفاده نکرد. تصمیمی که به ضرر بارسا تمام شد و مقابل تیم قعر جدولی با تساوی بدون گل متوقف شد.

 

 

 

ارنستو والورده در نشست خبری بازی با یونایتد گفت:« انتظار یک بازی هجومی از یونایتد را دارم. البته نمی دانم برنامه دقیق این تیم چه خواهد بود ولی عملکرد آنها در بازی های خارج از خانه این فصل لیگ قهرمانان، می تواند مرجع خوبی باشد.

یونایتد از 4 بازی خارج از خانه در سه بازی پیروز شده؛ از جمله برابر یوونتوس و پی اس جی. هر تیمی روی برنامه های تاکتیکی خود تکیه می کند و سعی در تحمیل ایده هایش بر حریف دارد. یونایتد نیز از این قاعده مستثنی نیست. آنها به خصوص در دقایق پایانی تیم خطرناکی هستند و سابقه بسیار خوبی در این زمینه دارند. یونایتد 20 سال پیش در نوکمپ و در دو دقیقه پایانی بایرن را شکست داد و فاتح لیگ قهرمانان شد. بیشتر ترس من از روح تیمی یونایتد است و از قدرت و سرعت بازیکنان این تیم.»

سرمربی بارسا ادامه داد:« نتیجه بازی رفت، تضمینی برای صعود ما نیست. هدف ما این است که یونایتد فردا به گل نرسد و اینکه برنامه های مان را در زمین به درستی پیدا کنیم. مثل همیشه مالکیت توپ و میدان را می خواهیم و ایده ما پیروزی است.»

وضعیت عثمان دمبله:« این امکان وجود دارد که او از ابتدا به میدان برود. شاید هم نه. برابر اوئسکا 60 دقیقه در میدان بود و الان شرایط بهتری هم دارد. ایده اصلی این است که برای بازی فردا در دسترس باشد.»