بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 31 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فولادخوزستان 0 - صنعت نفت 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره آژاکس به بازی با یوونتوس رسید
دوشنبه, 26 فروردین 1398 ساعت 17:20
ستاره آژاکس به بازی با یوونتوس رسید
فرانکی دی یونگ، هافبک جوان آژاکس که نگرانی هایی در مورد مصدومیتش وجود داشت، به بازی فردا مقابل یووه خواهد رسید.

به گزارش "توپ 90"، فرانکی دی یونگ دقیقه 28 بازی با اکسلسیور دچار مصدومیت عضلانی شد و دیگر نتوانست به کار ادامه دهد. در دیداری که آژاکس به راحتی با نتیجه 6-2 بر اکسلسیور پیروز شد؛ ولی همه نگران وضعیت دی یونگ بودند.

اریک تن هاخ، سرمربی آژاکس در مورد مصدومیت دی یونگ گفته بود:« شرایط دی یونگ قبل از بازی خوب بود و مشکلی برای حضور در ترکیب اصلی نداشت ولی وقتی بازی شروع شد، دیدم که در دویدن مشکلاتی دارد و هر چه از بازی گذشت نیز شرایط او بدتر شد. در نهایت تصمیم به تعویض او گرفتم. در واقع علت تعویض برای احتیاط بود و نمی خواستم روی او ریسک کنم. شاید به کمک پزشک تیم او می توانست تا انتها نیز بازی کند ولی خطر شدت یافتن مصدومیت وجود داشت.

شرایط فرانکی نگران کننده نیست ولی باید تا فردا و روز بازی صبر کرده و ببینیم نظر نهایی پزشکان چه خواهد بود. اینجا همه امیدوار هستیم که او بتواند برابر یووه به میدان برود. دی یونگ برای ما یک بازیکن کلیدی است.»

 

 

 

 

پس از یکی دو روز نگران کننده، فرانکی دی یونگ توانست خود را به بازی با یووه برساند و اکنون همراه کاروان آژاکس راهی تورین شده است. علی دورسون، ایجنت دی یونگ در مورد آخرین وضعیت این بازیکن به تلگراف گفت:« شرایط فرانکی خوب است و معتقدم مشکلی برای بازی برابر یووه نخواهد داشت»

با این حال همه چیز به تصمیم نهایی تن هاخ بستگی دارد و باید دید فردا به دی یونگ از ابتدا میدان خواهد داد یا او کار را از روی نیمکت شروع می کند.