بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال صربستان 3 - چین 1 (لیگ‌ملتهای‌والیبال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

وضعیت عجیب لوئیس انریکه در تیم ملی اسپانیا
دوشنبه, 26 فروردین 1398 ساعت 16:30
وضعیت عجیب لوئیس انریکه در تیم ملی اسپانیا
لوئیس انریکه سال گذشته و پس از برکناری فراناندو هیه رو از مربیگری تیم ملی اسپانیا جانشین وی شد.

به گزارش "توپ 90"، لوئیس انریکه پس از کناره گیری از هدایت بارسا در سال 2017، بدون تیم بود و قصد داشت پس از یک دوره استراحت یک ساله، هدایت تیمی باشگاهی را قبول کند که پس از ناکامی اسپانیا در جام جهانی و با پیشنهاد رسمی فدراسیون فوتبال این کشور پذیرفت که سرمربی لاروخا شود.

شروع انریکه مصادف شد با لیگ ملت های اروپا و نتایج خوب اسپانیا که به یکباره دچار افت شد و نتوانست به جمع چهار تیم پایانی راه یابد. اسپانیا کارش در مقدماتی یورو 2020 را نیز خوب شروع کرده اما سه هفته پیش و در آستانه بازی با مالت، اعلام شد که انریکه به دلیل یک مشکل خانوادگی اردوی لاروخا را ترک کرده و به اسپانیا برگشته است.

مشکلات انرکیه هنوز هم حل نشده و او قادر نبوده در این مدت نه به کمپ تیم های ملی (لاس روساس) در مادرید بیاید و نه اینکه بازی های لالیگا را از نزدیک تماشا کند. در کمپ لاس روساس دستیاران او حضورد دارند و در تماس مستقیم با انریکه هستند ولی سرمربی لاروخا فعلا قادر به حضور در شهر مادرید نیست.

اوضاع به قدری عجیب و نامشخص است که هیچکس در فدراسیون هم نمی داند که انریکه قادر خواهد بود در دو بازی خرداد ماه برابر جزاریر فارو و سوئد روی نیمکت بنشیند یا خیر. انریکه فعلا از خانه با دستیارانش در تماس است و بازی ملی پوشانش را نیز از تلویزیون تماشا می کند.

لوئیس روبیالس، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا اما ضمن حمایت کامل از انریکه از او خواسته است که هیچ عجله برای بازگشت نداشته باشد؛ چرا که خانواده در درجه اول اهمیت قرار دارد.