بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فولادخوزستان 0 - صنعت نفت 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

درگیری عجیب هافبک لیورپول با هازارد(عکس)
دوشنبه, 26 فروردین 1398 ساعت 12:03
درگیری عجیب هافبک لیورپول با هازارد(عکس)
یک صحنه از دیدار دیروز لیورپول و چلسی که در آن فابینیو، بازیکن لیورپول زمانی که هازارد روی زمین خوابیده آب بینی خود را به فاصله نزدیکی از او شلیک می‌کند در انگلیس خبرساز شده است.

به گزارش "توپ 90"، در جریان دیدار حساس دو تیم لیورپول و چلسی که دیروز در آنفیلد برگزار شد و با پیروزی 2-0 قرمزها به پایان رسید، وظیفه دشوار مراقبت از ادن هازارد، ستاره بزرگ چلسی از سوی یورگن کلوپ به عهده فابینیو، ستاره برزیلی لیورپول گذاشته شده بود.

 

 

این دو بارها با هم درگیر شدند اما جنجالی‌ترین صحنه مربوط به درگیری‌های این دو زمانی اتفاق افتاد که بعد از خطا و سرنگون کردن هازارد توسط ستاره برزیلی لیورپول، درحالیکه ستاره بلژیکی روی زمین افتاده و کادر پزشکی بالای سرش حاضر شده بود، تصاویری ضبط و پخش شد که نشان می‌داد فابینیو آب بینی خود را به فاصله چند سانتی‌متری از هازارد روی زمین شلیک می‌کند.

 

این صحنه هواداران چلسی را به شدت خشمگین کرده و آنها امروز در شبکه‌های اجتماعی از یک سو خواهان عذرخواهی فابینیو از هازارد و از باشگاه چلسی هستند و از سوی دیگر از اتحادیه فوتبال انگلیس می‌خواهند این رفتار فابینیو که از آن به عنوان رفتار زشت و توهین‌آمیز یاد می‌کنند را جریمه کند.