بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انتقاد از صلاح: شیرجه نزن ستاره!(عکس)
دوشنبه, 26 فروردین 1398 ساعت 10:23
انتقاد از صلاح: شیرجه نزن ستاره!(عکس)
محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول از سوی عده زیادی با این انتقاد مواجه شده که در جریان بازی دیروز لیورپول و چلسی خود را خیلی راحت به زمین می‌انداخته و شبیه‌سازی می‌کرده.

به گزارش "توپ 90"، انتقادها به محمد صلاح، ستاره لیورپول به دلیل آنچه زمین افتادن‌های ساده و شیرجه زدن یا تلاش او برای شبیه‌سازی در جریان پیروزی 2-0 لیورپول مقابل چلسی خوانده شده همچنان ادامه دارد.

 

انتقادها از محمد صلاح از همان ورزشگاه آنفیلد و توسط هواداران چلسی حاضر در ورزشگاه از دقیقه 13 بازی آغاز شد. زمانی که صلاح در محوطه جریمه چلسی درحالیکه داوید لوئیز مدافع چلسی در نزدیکی‌اش قرار داشت به زمین افتاد.

 

با اینکه صلاح در بازی دیروز نمایش متقاعدکننده‌ای داشت و در دقیقه 53 با زدن یک گل زیبا پیروزی تیمش را قطعی کرد ولی سابقه صلاح در شیرجه زدن و شبیه‌سازی باعث شده در انگلیس خیلی‌ها نسبت به شبیه‌سازی‌های او در بازی دیروز انتقاد کرده و این حرکات را برای ستاره‌‌ای در حد و اندازه صلاح مناسب ندانند.

 

موج انتقادها در شبکه‌های اجتماعی همچنان ادامه دارد و جالب اینجا است که حتی تعدادی از هواداران لیورپول هم با این انتقادها موافق هستند. یکی از هواداران لیورپول در توئیتی نوشت:" من به عنوان یک هوادار پر و پا قرص لیورپول نمی‌توانم درک کنم که بازیکنی با استعداد صلاح چرا باید دست به چنین حرکاتی بزند".