بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فولادخوزستان 0 - صنعت نفت 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رویای یونایتد برای تکرار کامبک پاریس مقابل بارسا
دوشنبه, 26 فروردین 1398 ساعت 09:42
رویای یونایتد برای تکرار کامبک پاریس مقابل بارسا
اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، در آستانه دیدار فردای تیمش مقابل بارسلونا، می‌گوید یونایتد به جای فکر کردن به قهرمانی رویایی 1999 در اروپا باید تنها به فکر بازی فردا مقابل بارسا باشد.

به گزارش "توپ 90"، منچستریونایتد که در بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان در خانه خود با نتیجه 1-0 مقابل بارسلونا شکست خورده فردا برای جبران و صعود به نیمه‌نهایی به نوکمپ می‌رود تا با غول کاتالان دیدار کند.

پیروزی یونایتد در مرحله قبلی مقابل پاری سن ژرمن، که با کامبکی عالی بدست آمد خاطرات قهرمانی یونایتد در لیگ قهرمانان در سال 1999 را برای هواداران این تیم زنده کرده است. زمانی که یونایتد با درخشش همین سولسشر توانست با اینکه عقب افتاده بود در عرض چند دقیقه بایرن را شکست داده و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

 

اما سولسشر در آستانه بازی فردای تیمش مقابل بارسلونا می‌گوید تیمش باید فکر کردن به سال 1999 را کنار بگذارد و با همه هوش و حواس به چالش دشوار فردا در نوکمپ فکر کند.

سولسشر در این باره گفت:" من به فینال 1999 فکر نمی‌کنم چون آن مسابقه مقابل بایرن مونیخ بود. بازی فینال هم بود و با بازی فردای ما که در یک‌چهارم نهایی است فرق داشت".

 

سرمربی یونایتد در ادامه گفت:" ما به جای آن بازی به مسابقه با پاری سن ژرمن و پیروزی خارج از خانه‌مان مقابل یوونتوس فکر می‌کنیم. ما امسال در بازی‌های خارج از خانه چند تیم بزرگ را شکست داده‌ایم".

سولسشر در ادامه گفت:" اگر به کیفیت بازیکنان ما نگاه کنید شکی باقی نمی‌ماند که ما برای بارسلونا تهدید هستیم. کاری که مقابل پاری سن ژرمن کردیم اعتماد به نفس بچه‌ها را بالا برده و آنها احتمالا رویای تکرار آن بازی در نوکمپ را در سر می‌پرورانند".