بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پیکان 0 - شهر خودرو 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توخل: PSG بازیکن کم دارد نه شخصیت
دوشنبه, 26 فروردین 1398 ساعت 09:00
توخل: PSG بازیکن کم دارد نه شخصیت
توماس توخل، سرمربی PSG بعد از شکست سنگین 5-1 مقابل لیل با رد ادعای ستاره تیمش امباپه درباره فقدان شخصیت تیمی در پاری سن ژرمن، می‌گوید تیمش به بازیکنان بیشتری نیاز دارد.

به گزارش "توپ 90"، بعد از شکست سنگین و تحقیرآمیز پاری سن ژرمن مقابل لیل که دیشب و با نتیجه 5-1 اتفاق افتاد، کیلیان امباپه در پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران مدعی شد این تیم فاقد شخصیت تیمی است و در این دیدار بازیکنانش مثل تازه‌کارها بازی کرده‌اند. اما توماس توخل در پایان بازی، صحبت‌های ستاره‌ تیمش امباپه را رد کرد و گفت در عوض با ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه صحبت خواهد کرد و به او خواهد گفت که PSG به بازیکنان بیشتری احتیاج دارد.

 

توخل که در پایان بازی مقابل خبرنگاران قرار گرفته بود وقتی توسط آنها از صحبت‌های امباپه مطلع شد به صورت صریح اتهامات را رد کرده و گفت بدشانسی تیمش در نیمه دوم، کارت قرمزی که داور به خوان برنات نشان داد و کمبود عمق در بازی تیمش در نیمه دوم عامل این شکست بوده‌اند.

توخل در این باره گفت:" نه، خیلی راحت است که مثل امباپه بگوییم علتش شخصیت نداشتن ما است. ولی ما در این بازی کنترل را در دست داشتیم. بازی را خوب شروع کردیم و آنها در نیمه اول هیچ شانسی نداشتند. در نیمه دوم هم کهرر فرصت عالی‌ای برای گل زدن داشت".

سرمربی PSG در ادامه گفت:" با ده بازیکن کار پیچیده شد چون بازیکنانی در میدان داشتیم که مریض بودند و نباید بازی می‌کردند. فقط با 16 بازیکن بازی کردن کار واقعا سختی است. باید این را بپذیریم که به بازیکن نیاز داریم و من این را با رئیس باشگاه مطرح خواهم کرد".