بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ساری: لیورپول یکی از بهترین تیم های اروپا است
یکشنبه, 25 فروردین 1398 ساعت 21:47
ساری:  لیورپول یکی از بهترین تیم های اروپا است
مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی چلسی، معتقد است تیمش در مقابل لیورپول نمایش خوبی ارائه داده است.

به گزارش "توپ 90"، چلسی ساعتی قبل با دو گل مغلوب لیورپول شد تا شانس های این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار شود اما ساری ضمن تمجید از لیورپول معتقد است تیمش نیز در این بازی شانس داشته است.

ساری گفت: "در حقیقت من معتقدم در این مقطع لیورپول یکی از بهترین تیم های اروپا است و آنها در طول 90 دقیقه نمایش بسیار خوبی از خود ارائه دادند اما من فکر می کنم ما نیز در طول جریان بازی موقعیت داشتیم و در جریان بازی خود را حفظ کردیم.

محمد صلاح یک استعداد فوق العاده است اما به نظر من چلسی روی گل دوم حریف هم از نظر زمان و هم شکل گل بدشانس یود. ما بعد از دریافت گل سه موقعیت خوب، دو تا برای ادن هازارد و یکی برای گونسالو ایگواین داشتیم که تبدیل به گل نشد. ما توپ را به دیرک دوازه لیورپول نیز زدیم و من از عملکرد تیمم رضایت دارم زیرا فکر می کنم دو یا سه ماه قبل در صورت رخ دادن چنین اتفاقی، ما نمی توانستیم خود را در جریان بازی حفظ کنیم.

کم کردن سطح اختلاف دشوار است زیرا لیگ برتر بسیار سطح بالاست و کاهش فاصله با تیم هایی چون لیورپول و منچسترسیتی دشوار است اما ما حالا از همیشه به آنها نزدیک تریم. لیورپول در بیست دقیقه ابتدایی هر دو نیمه بسیار خوب بازی کرد و ارائه عملکردی خوب برابر چنین تیم ایی بسیار دشوار است."