بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال سه نفره ایران - فیلیپین

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بکن‌باوئر: مربی ایده‌آل برای بایرن، یورگن کلوپ است
جمعه, 24 اسفند 1397 ساعت 11:19
بکن‌باوئر: مربی ایده‌آل برای بایرن، یورگن کلوپ است
فرانتس‌بکن‌باوئر، اسطوره فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ که سابقه ریاست و سرمربی‌گری این باشگاه را دارد می‌گوید یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول باید سکان هدایت بایرن را به دست بگیرد.

به گزارش "توپ 90"، فرانتس بکن‌باوئر، اسطوره فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ می‌گوید با وجود دورتموندی بودن یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول و سابقه او در هدایت این باشگاه آلمانی که رقیب درجه‌یک بایرن در آلمان به حساب می‌آید، بایرن مونیخ باید هر طور شده او را به آلمان آورده و سرمربی بایرن کند.

شاگردان یورگن کلوپ در لیورپول این هفته در شهر مونیخ موفق شدند با نتیجه 3-1 بایرن را شکست داده و به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند.

 

بکن‌باوئر که سابقه ریاست باشگاه بایرن مونیخ را دارد معتقد است کلوپ، کسی که در زمان هدایت دورتموند با این تیم دو بار قهرمان بوندس‌لیگا شده، با وجود اینکه قبلا اعلام کرده در آلمان هوادار دورتموند است ولی گزینه ایده‌آل هدایت بایرن مونیخ به حساب می‌آید.

بکن‌باوئر در این باره گفت:" سرمربی‌گری یورگن کلوپ در بایرن مونیخ می‌تواند به نقطه عطف این باشگاه تبدیل شود. یورگن کسی بود که به آلمانها یاد داد چطور باید سریع فوتبال بازی کنند".

 

نیکو کوواچ که در تابستان گذشته سکان هدایت بایرن را به عهده گرفته بر اساس گزارش‌های متعدد رسانه‌های آلمانی به احتمال زیاد، به زودی این تیم را ترک خواهد کرد و شواهد و قرائن حاکی از این است که یک مربی نامدار و بزرگ جانشین او خواهد شد.