بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال سه نفره ایران - فیلیپین

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ادعای سان: تحریم نقل وانتقالاتی سیتی برای دو فصل
جمعه, 24 اسفند 1397 ساعت 09:23
ادعای سان: تحریم نقل وانتقالاتی سیتی برای دو فصل
روزنامه انگلیسی سان مدعی شد که فیفا باشگاه منچسترسیتی را به دلیل تخطی از قوانین محافظت از بازیکنان جوان و مالکیت طرف ثالث مجرم شناخته و دو فصل از نقل و انتقالات محروم خواهد کرد.

به گزارش "توپ 90"، روزنامه سان مدعی شد از منابع نزدیک به فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، مطلع شده که فدراسیون جهانی که مشغول تحقیق از باشگاه منچسترسیتی به اتهام تخطی از قوانین محافظت از فوتبالیست‌های جوان و مالکیت طرف ثالث بود، این باشگاه را به دلیل نقض این قوانین مجرم شناخته و به زودی منچسترسیتی را به همین دلیل به مدت دو فصل از حضور در بازار نقل و انتقالات منع خواهد کرد.

علاوه بر این، اتحادیه فوتبال انگلیس و لیگ برتر هم مشغول تحقیق از باشگاه سیتی به دلیل ادعاهای مطرح شده درباره‌ی نقل و انتقال بازیکنان جوان و قوانین بازی جوانمردانه مالی هستند و اتحادیه فوتبال اروپا هم گفته تحقیقات دو سازمان انگلیسی را از نزدیک دنبال خواهد کرد.

 

اگر ادعای سان به واقعیت تبدیل شود، محرومیت باشگاه منچسترسیتی کمتر از یک ماه بعد از آن خواهد بود که باشگاه چلسی هم به دلیل 29 مورد نقض قوانین فیفا به مدت دو فصل از حضور در نقل و انتقالات منع شده بود.

سان می‌گوید فیفا معتقد است منچسترسیتی در مورد رابطه‌اش با باشگاه دانمارکی اف‌سی نوردیلاند و همچنین حق پذیرش بازیکن از آکادمی فوتبال دریم آکادمی در کشور غنا که در مالکیت رئیس باشگاه دانمارکی قرار دارد تخلف کرده است. سان در عین حال فاش کرده که فیفا از چندین سال پیش درباره نقل و انتقالات خارجی باشگاه سیتی تحقیقاتی انجام داده است.