بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال سه نفره ایران - فیلیپین

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لوچانو اسپالتی: اینتر از هر نظر کم داشت
جمعه, 24 اسفند 1397 ساعت 08:30
لوچانو اسپالتی: اینتر از هر نظر کم داشت
لوچانو اسپالتی، سرمربی اینترمیلان، بعد از شکست 1-0 تیمش مقابل آینتراخت فرانکفورت و حذف از لیگ اروپا گفت اینتر در مقابل فرانکفورت از هر نظر با کمبود مواجه بوده است.

به گزارش "توپ 90"،  اینترمیلان که در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ اروپا در زمین آینتراخت فرانکفورت به تساوی 0-0 دست یافته بود دیشب در خانه خود در مقابل تیم آلمانی 1-0 شکست خورد تا حذف شده و از صعود به یک‌چهارم نهایی باز بماند. لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر بعد از بازی گفت به محض اینکه لوکا جوویچ در سن‌سیرو برای آینتراخت گلزنی کرد، اینتر تمام امیدهایش برای راه‌یابی به مرحله بعدی لیگ اروپا را از دست داد و در نهایت شکست خورد. گلی که در دقیقه پنجم بازی توسط جوویچ برای آلمان‌ها به ثمر رسید.

اسپالتی در پایان بازی گفت:" ما از هر نظر کمبود داشتیم. ما بلافاصله بعد از شروع بازی تعادل‌مان را از دست دادیم و روی گل اول اشتباهاتی داشتیم. بعد از گل هم نتوانستیم احساسات‌مان را کنترل کنیم و تعادل‌مان را بیشتر از دست دادیم".

 

سرمربی اینتر در ادامه گفت:" بازی برای ما خیلی سخت شد. تیمی که خطوطش را درست سازماندهی نکند و پاسهای اشتباه بدهد با مشکلات زیادی مواجه می‌شود. ما حتی وقتی توپ را بین فضاها به حرکت درمی‌آوردیم هرگز نتوانستیم فرصت قابل توجهی خلق کنیم. گل اول فقط تنش را بالاتر برد و بازی را ما بی‌نظم‌تر کرد. ما سعی می‌کردیم با حرکات انفرادی توپ را جلو ببریم نه به عنوان یک تیم متحد".

اسپالتی در ادامه اضافه کرد:" ما مسلما باید بهتر از امشب کار کنیم. اینتر به اعتماد به نفس بیشتری نیاز دارد. ما این بازی را به دقت بررسی و تحلیل خواهیم کرد و مطمئنم به این نتیجه خواهیم رسید که از همان ابتدای بازی نتوانستیم درست بازی‌خوانی کنیم و دچار اشتباه شدیم".