بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال سه نفره ایران - فیلیپین

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فقط ده بازیکن در حد پیوستن به رئال هستند
پنجشنبه, 23 اسفند 1397 ساعت 19:45
فقط ده بازیکن در حد پیوستن به رئال هستند
ستاره انگلیسی سابق رئال مادرید مشکلی برای پیوستن بازیکنان بریتانیایی به رئال از جمله هری کین نمی بیند.

به گزارش "توپ 90"، رئال قطعا تابستان پیش رو برای جذب یک مهاجم جدید اقدام خواهد کرد. پس از جدایی رونالدو، سران رئال تصمیم گرفتند روی بنزما و بیل حساب کنند و تنها ماریانو را به خدمت گرفتند. آمار گلزنی رئال در فصل جاری نشان می دهد که آنها در تصمیم خود مرتکب اشتباه شدند.

 

 

 

 

یکی از مهاجمان مدنظر رئال، هری کین، ستاره تاتنهام و تیم ملی انگلیس است.

اوون که فصل 04-2005 برای رئال بازی کرد، در مورد انتقال احتمالی هری کین گفت:« او فوتبالیست واقعا خوبی است. در لیگ برتر مهاجمان بزرگی بازی می کنند. ما ادن هازارد را هم داریم. بازی در لالیگا وبه خصوص در رئال دشوار است. یک بازیکن باید خصوصیات ویژه ای داشته باشد تا بتواند پیراهن رئال را به تن کند. الان شاید 10 بازیکن در دنیا باشند که شایسته پیوستن به رئال هستند و  بتوانند این تیم را تقویت کنند.»

اوون افزود:« من مشکلی در راه انتقال هری کین و بازیکنان بریتانیایی به رئال نمی بینم. خودم هیچ مشکلی در رئال نداشتم وهمواره از مرور خاطراتم در این باشگاه لذت می برم. تصور کنید که شانس بازی کنار رونالدوی برزیلی، بکام، فیگو، زیدان، رائول، کارلوسو ...... نصیبم شده بود. همین حالا هم بیل روزهای درخشانی را در رئال پشت سر گذاشته است. او فصل جاری دچار مشکل شده ولی وقتی بازنشسته شود، از سال های حضورش در رئال، راضی خواهد بود. او با رئال به همه جام ها رسیده و یک فوتبالیست دیگر چه می خواهد؟»