بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 2 - امپولی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خرید جدید رئال؛ یک مدافع همه فن حریف
پنجشنبه, 23 اسفند 1397 ساعت 17:01
خرید جدید رئال؛ یک مدافع همه فن حریف
امروز رسما اعلام شد که ادر میلیتائو از پورتو به رئال مادرید پیوسته است.

به گزارش "توپ 90"، به نقل از مارکا، از مدت ها پیش شایعات پیوستن ادر ملیتائو به رئال شنیده می شد و امروز همه چیز رنگ رسمیت به خود گرفت. او صید جدید یونی کالافات، مدیر بازیکن یابی رئال از آمریکای جنوبی است.

میلیتائوی برزیلی پس از درخشش در سائوپائولو به پورتو پیوست و پس از تنها یک سال تجربه بازی در اروپا، از فصل بعد پیراهن رئال مادرید را به تن خواهد کرد. کالافات از مدت ها پیش بازی های میلیتائو را زیر نظر داشت و او را به مسئولان رئال پیشنهاد داده بود.

میلیتائو در 13 سالگی به آکادمی فوتبال سائوپائو اضافه شد و اولین بازی رسمی خود برای تیم بزرگسالان باشگاه را در 14 ماه می 2017 برابر کروزیرو انجام داد. تابستان 2018 او با تنها 4 میلیون یورو راهی پورتو شد و در اولین بازی خود برای این تیم مقابل موریرنزه به هکتور هررا پاس گل داد. او تا 2023 با پورتو قرارداد داشت و از انتقال او 10 درصد نیز به باشگاه سائوپائولو خواهد رسید.

 

میلیتائو در سائوپائولو به عنوان مدافع هافبک راست و حتی هافبک دفاعی بازی می کرد و در پورتو به دفاع مرکزی(پست مورد علاقه اش) تبدیل شد. مدافعی چند پسته که می تواند بسیار به کار رئال بیاید. انتقال 50 میلیون یورویی او رکورد انتقال 30 میلیون یورویی په په را شکست و او حالا گران ترین مدافع تاریخ رئال است. با پیوستن او به رئال حال باید منتظر جدایی خسوس وایه خو باشیم.