بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 2 شهریور 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دورتموند 3 - کلن 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سولسشر مثل فرگوسن وسواس برنده شدن دارد
دوشنبه, 22 بهمن 1397 ساعت 13:50
سولسشر مثل فرگوسن وسواس برنده شدن دارد
اشلی یانگ، مدافع – هافبک منچستریونایتد معتقد است که اوله گونار سولسشر وسواس بردن دارد و برای همین توانسته موفقیت‌های چشم گیری در یونایتد به دست آورد.

به گزارش "توپ 90"، سرمربی 45 ساله به عنوان مربی موقت هدایت یونایتد را پس از اخراج مورینیو برعهده گرفت و توانست 10 پیروزی در 11 بازی اش کسب کند و شکست ناپذیر باقی بماند. یونایتد با سولسشر به جمع 4 تیم برتر رسیده و برای کسب سهمیه می‌جنگد. آنها فولام را 3-0 شکست دادند و روند فوق العاده شان را همچنان ادامه دادند و حال اشلی یانگ به تمجید از سرمربی تیمش پرداخت.

او گفت:" وقتی اوله گونار سولسشر آمد، اتفاقی رخ داد. انگار که سرالکس فرگوسن برگشت. زیرا او با مایک فلان (دستیار سابق فرگوسن) و مایکل کریک همکاری می‌کند و همچنین اوله گونار دقیقا می‌داند که بازی کردن برای یونایتد چه معنایی دارد، او در مورد تلاش بازیکنان برای کسب پیروزی و عطش بازیکنان برای موفقیت، وسواس دارد.

اشلی یانگ راجع به سرالکس فرگوسن گفت:" او خیلی به ندرت در رختکن صحبت می‌کرد ولی شخصیتی داشت که به محض شروع کردن حرف‌هایش، همه بازیکنان ساکت شده و به حرف هایش گوش می‌کردند. امروز متوجه می‌شوم که چقدر خوش شانس بودم که تحت هدایت او بازی کردم و به این موضوع افتخار می‌کنم.