بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 شهریور 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
استارت فوق العاده مهاجم برزیلی تیم ملی چین
الکسن کاردوسو مهاجم 30 ساله متولد برزیل، در اولین بازی با پیراهن تیم ملی چین توانست دو گل بزند.

به گزارش "توپ 90"، الکسن کاردوسو مهاجم تیم گوانژو اورگراند روز گذشته نخستین بازی ملی خود را با پیراهن تیم ملی چین در برابر مالدیو انجام داد. او در این بازی پیراهن شماره 11 را برتن داشت و موفق شد دو گل نیز بزند.

گل نخست در دقیق 82 از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید و با شادی خاص این بازیکن همراه بود. همچنین توانست در وقت های اضافه یک گل دیگر نیز بزند تا شروع فوق العاده ای را با پیراهن تیم ملی چین داشته باشد.

این مهاجم متولد برزیل، با دو گلی که زد به مارچلو لیپی کمک کرد تا تیمش همچنان صدرنشین مرحله گروهی باشد. او در سوپرلیگ چین هم آقای گل است و حالا با این استارت خوب، امیدوار است در پیراهن ملی نیز برای چشم بادامی ها بدرخشد.

نکته جالب این که روز گذشته پدر و مادر مهاجم برزیلی چینی ها در استادیوم حضور داشتند و بازی پسر خود با پیراهن تیم ملی جدید را تماشا کردند. در پایان بازی هم هواداران پرچم این کشور را به مهاجم گلزن خود دادند تا عکس یادگاری بگیرد.

نیکولاس ینریس هافبک - مدافع انگلیسی که به خاطر اصالت چینی اش جواز بازی در این تیم را کسب کرده نیز روز گذشته از دقیقه 84 وارد زمین شد. او البته پیش تر در اردوی تیم ملی چین حضور داشت و با شرایط تطبیق پیدا کرده بود.

تیم ملی چین در ادامه با فیلیپین و سوریه نیز بازی می کند و برای رسیدن به جام جهانی 2022 به ساق پای الکسن امید زیادی بسته است.