بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 شهریور 1398

اخبار و ویدئو های ورزشی

  • داخلی
  • خارجی
  • ویدئو ها
رضایت ستاره بلژیکی از کار کردن کونته
روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی اینتر از بازی کردن زیر نظر آنتونیو کونته رضایت دارد.


به گزارش "توپ 90"، روملو لوکاکو در تابستان امسال و بعد از کش و قوس های فراوان از منچستریونایتد راهی اینتر شد تا بالاخره بازی کردن زیر نظر سرمربی ایتالیایی نراتزوری را تجربه کند. روملو لوکاکو در سال 2017 نیز در آستانه انتقال به چلسی تحت هدایت کونته بود، اما در نهایا منچستریونایتد گوی سبقت را از چلسی بوده و لوکاکو را جذب کرد تا همکاری او و کونته با دو سال تاخیر اتفاق افتد.

روملو لوکاکو گفت: "آنتونیو کونته برای مدتی طولانی به دنبال جذب من بود و من بالاخره موفق شد در این فصل و در اینتر زیر نظر او کار کنم. در باشگاه اینتر فضای بسیار خوب و جالبی وجود دارد و شرایط و اتمسفر تیم همانند رختکن تیم ملی بلژیک است.

نژادپرستی در ایتالیا؟ من صحبت کوتاهی در این رابطه داشتم اما باید بدانیم گروه های نژادپرست قدرتمند هستند. سری آ در تلاش و حرکت برای مبارزه با این پدیده است و من امیدوارم یوفا و فیفا نیز در آینده اقدام کنند."

روملو لوکاکو همچنین در مورد گلزنی در بازی دیشب مقابل تیم ملی اسکاتلند در رقابت های مقدماتی یورو 2020 گفت:" ما در ضدحملات بسیار خطرناک هستیم و من موفق شدم گل زیبایی به ثمر برسانم. باید تیم ملی بلژیک همیشه اینگونه بازی کند و ما توانستیم گل های زیبایی وارد دروازه حریف کنیم."