بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 26 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایران 3 - افغانستان 2 (فوتسال‌زیر20سال‌آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کریم به پست محبوب کی‌روش بازمی‌گردد؟ (عکس)
جمعه, 21 دی 1397 ساعت 15:51
کریم به پست محبوب کی‌روش بازمی‌گردد؟ (عکس)
احتمال قرار گرفتن کریم انصاری‌فر در ترکیب اصلی ایران مقابل ویتنام بسیار بالاست. بازیکنی که توانایی بازی در خط میانی را به خوبی دارد.

به گزارش “توپ 90” ظهر امروز آخرین تمرین تیم ملی ایران قبل از بازی با ویتنام در ورزشگاه آل نهیان ابوظبی، محل برگزاری مسابقه برگزار شد. تمرینی که طبق روال همیشگی تنها ۱۵ دقیقه برای اصحاب رسانه باز بود و طبعا نکات زیادی از ترکیب ایران برای دیدار فردا به دست نیامد.


اما به احتمال فراوان باید شاهد بازگشت کریم انصاری‌فر به ترکیب اصلی تیم ملی باشیم. به خصوص انتشار تصویر زیر این گمانه‌زنی را بیشتر می‌کند. شماره ۱۰ تیم ملی در تمرین امروز به مانند امید ابراهیمی با کاور تمرین کرد تا احتمال حضورش مقابل ویتنام بیشتر شود.


البته که این تغییر چندان هم عجیب نیست. ویتنام نسبت به یمن تیمی سرعتی و تاکتیکی‌تر است. آن‌ها در مقابل عراق از کندی خط هافبک حریف استفاده کردند و با رد و بدل کردن پاس‌های کوتاه سریع به سرعت حضور در محوطه جریمه را تجربه کردند.


حالا با حضور انصاری‌فر در ترکیب تیم ملی به جای اشکان دژاگه، تحرک خط میانی بیشتر می‌شود و میزان دوندگی آن‌ها بالاتر می‌رود. این بازیکن توانایی بازی در هافبک دفاعی و هم‌چنین راس هجومی را دارد و می‌تواند در هر دو جناح به تیم ملی کمک کند و در کنار ابراهیمی سد محکمی مقابل بازیکنان سرعتی ویتنام باشد.


انصاری‌فر در بازی اول برابر یمن روی نیمکت نشست تا با حضور دژاگه درصد مالکیت توپ ایران بالا برود و در نهایت هم همین شد و به همین واسطه برد پرگلی برای ایران به دست آمد.