بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شیعی: من رئیس فدراسیون فوتبال نخواهم شد
پنجشنبه, 15 آذر 1397 ساعت 16:32
شیعی: من رئیس فدراسیون فوتبال نخواهم شد
محمود شیعی مدیر باشگاه پیکان و عضو هیئت رئیسه فدراسیون، خبر حضور خود در پست مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال را تکذیب کرد.

به گزارش "توپ 90" شیعی در پاسخ به خبرنگار ما در ورزشگاه شهدای شهر قدس گفت: همانطور که میبینید من مشغول تماشای بازی پیکان و نساجی هستم و هیچ خبری از این موضوع ندارم و البته به هیچ وجه در جریان این موضوع نیستم و بحثی هم درباره حضور من در پست آقای تاج نشده.

او در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون فوتبال باتوجه به کناره گیری محمدرضا ساکت بر قانون منع به کار گیری بازنشستگان گردن گذاشته است، گفت: باتوجه به این که پست دبیر کلی پستی بود که افراد باید فول تایم در آن کار می کردند و قانون یک سوم شامل آن نمی شد، آقای ساکت از دبیر کلی کنار رفتند تا فرد دیگری عهده دار این پست بشود و بعد در اینده و پس از مجمع فدراسیون درباره این موضوع تصمیم گیری بشود.

شیعی درباره کناره گیری سایر اعضای بازنشسته فدراسیون فوتبال گفت: به اعتقاد بنده تعلیق خط قرمز ماست و ما نباید کاری کنیم که فوتبال ایران معلق شود. بنده مصوبه های هیئت رئیسه فدراسیون را امضا کردم اما به این مسئله معتقدم که به هیچ عنوان نباید اجازه دهیم فوتبال ایران گرفتار این مسئله بشود و امیدوارم که با تدبیری که مسئولان ورزش و فدراسیون می اندیشند، از این موضوع عبور کنیم.