بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 2 - امپولی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دو مربی لیگ برتری بدون یک ریال دریافتی!
پنجشنبه, 01 آذر 1397 ساعت 10:36
دو مربی لیگ برتری بدون یک ریال دریافتی!
دو مربی لیگ برتری تا به این جای کار که 12 هفته از بازی ها سپری می شود ریالی از باشگاه های خود دریافتی نداشته اند! که این اتفاق کمتر در فوتبال ایران سابقه داشته است.

به گزارش "توپ 90"، یکی از این مربیان جواد نکونام است. سرمربی تیم نساجی مازندران که فصل گذشته موفق شد بعد از 24 سال این تیم را به سطح اول فوتبال کشور برگرداند. باشگاه نساجی توسط دو مالک خصوصی اداره می شود که یکی از آنها در زمینه واردات لوازم خانگی فعال است و دیگری در بخش هواپیمایی. با این حال نساجی تا اکنون به کادر فنی خود پرداختی نداشته است. البته بازیکنان تیم تا اکنون قسط اول قرارداد خود را به طور کامل از باشگاه گرفته اند و رفته رفته منتظر دریافت بخش دوم قرارداد خود هستند.

دیگر مربی ای که تا اکنون از باشگاه خود پول نگرفته است مهدی تارتار است. سرمربی پارس جنوبی جم. علاوه بر مهدی تارتار دستیاران او هم تا کنون از باشگاه دریافتی نداشته اند و این در حالی است که باشگاه 15 درصد به بازیکنان تیم پرداختی داشته است.

باشگاه پارس جنوبی بر خلاف نساجی تیم دولتی بشمار می رود و در روزهای حضور در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور یکی از منظم ترین تیم ها در پرداختی بود اما مصوبه مجلس شورای اسلامی که هزینه برای تیم های لیگ برتری از سوی وزارت نفت را ممنوع کرده است باعث ورود تیم پارس جنوبی جم به مشکلات مالی شده است.

بی شک تداوم این روند ممکن است با تصمیمات تازه ای از سوی این دو مربی همراه شود.