بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت آدام همتی به نیمکت ذخیره ها (عکس)
چهارشنبه, 30 آبان 1397 ساعت 15:40
بازگشت آدام همتی به نیمکت ذخیره ها (عکس)
آدام همتی که نمایش دلسردکننده ای برابر پیکان داشت، باتوجه آمادگی عالیشاه و بازگشت ملی پوشان، به نیمکت ذخیره ها بازخواهد گشت.

به گزارش "توپ 90"، همتی فصل گذشته را اکثرا روی نیمکت سپری کرد اما این فصل باتوجه به محرومیت سرخ ها از نقل و انتقالات و جدایی چند ستاره، فرصت حضور در ترکیب را پیدا کرد و در قامت یک بازیکن متوسط ظاهر شد. البته او برابر سپیدرود گل سه امتیازی و بسیار مهمی را به قمر رساند اما برابر کاشیما آنتلرز و پیکان نمایشی پایین تر از حد انتظار داشت.

در هر دو بازی برانکو او را در نیمه دوم تعویض کرد. در بازی با پیکان، سعید حسین پور جای همتی را گرفت تا با اضافه شدن سیامک نعمتی به خط هافبک، پرسپولیس شکل هجومی تری را پیدا کند. همتی در نیمه نخست بازی با پیکان در کارهای هجومی حضور فعالی داشت اما نتوانست مثمرثمر ظاهر شود و همچنین چند توپ را لو داد.

حالا در شرایطی که سیامک نعمتی و امید عالیشاه آمادگی بالایی دارند و از طرف دیگر رسن و نوراللهی هم فیفادی را پشت سر گذاشته اند، بعید است برانکو در بازی حساس مقابل تراکتورسازی آدام همتی را در ترکیب اصلی استفاده کند. احتمالا برانکو کمال، نوراللهی، رسن و عالیشاه را در پست هافبک قرار خواهد داد و نعمتی را نیز در سمت راست خط دفاعی استفاده می کند اما باتوجه به توانایی های آدام همتی او می تواند یکی از گزینه های اصلی تعویض در نیمه دوم باشد.