بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 17 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال‌ مادرید 0 - بتیس 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شاهرودی: با سختی‌ها مبارزه می‌کنیم
چهارشنبه, 30 آبان 1397 ساعت 11:32
شاهرودی: با سختی‌ها مبارزه می‌کنیم
رضا شاهرودی، مربی تیم ملی امید بر این باور است این تیم می تواند به حسرت 44 ساله فوتبال ایران برای حضور درالمپیک پایان دهد.

به گزارش "توپ 90"، رضا شاهرودی در ابتدای مصاحبه در خصوص بازی با عمان گفت: هر چند نتیجه را عقب افتادیم اما در ادامه به بچه ها توصیه کردیم از کناره ها می شود به عمان ضربه زد و همین اتفاق رخ داد و در نهایت با دو گلی که زدیم پیروز شدیم. این بازی یک محک خوب و جدی برای بچه های ما بود. باز نیاز داریم که چنین بازی هایی را برگزار کنیم چرا که منجر به کسب تجربیات جدید برای بچه ها می شود. این اولین بازی دوستانه تیم ملی امید بعد از بازی های جاکارتا بود. قرار است در ماه آینده و دراردوی تازه های که خواهیم داشت باز هم بازی دوستانه انجام دهیم. من جا دارد از فدراسیون فوتبال به خاطر تلاش هایش برای تیم ملی امید تشکر کنم. هم چنین بچه ها که به خوبی با مشکلات می سازند.

مربی تیم ملی امید در خصوص مشکلات تیم ملی امید که بدان اشاره شد، گفت: واقعیت این است که مشکلاتی کم و بیش وجود دارد و البته همه تیم ها با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند اما ما با مشکلات می سازیم و جلو می رویم. فدراسیون فوتبال تلاش می کند به خوبی از تیم ملی حمایت کند و بچه ها هم با خویشتن داری به سوی جلو حرکت می کنند. معقتدم این تیم می تواند به حسرت 44 ساله فوتبال ایران برای حضور درالمپیک پایان دهد. من به نوبه خودم از تلاش بچه ها در بازی با عمان تشکر می کنم.

رضا شاهرودی حضور حشمت مهاجرانی و حسین کلانی را در اردوی تیم ملی امید مثبت ارزیابی کرد و گفت: واقعا این است که فوتبال مثل این ها را دوباره به خود نخواهد دید. حضور آنها مایه دلگرمی کادر فنی و بچه ها است و آنها با راهنمایی های خود کمک زیادی به تیم می کنند. هر چه این حضورها پررنگ تر شود ما درصد موفقیت مان بیشتر خواهد شد.