بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دو بخت اصلی گلزنی لیگ را از دست دادند
چهارشنبه, 30 آبان 1397 ساعت 11:16
دو بخت اصلی گلزنی لیگ را از دست دادند
دو مهاجم برتر لیگ برتر فوتبال زنان ایران به دلیل مصدومیت مسابقات این فصل را از دست دادند و یکی از آن ها شاید فصل آینده را هم از دست بدهد.

به گزارش" توپ 90" فروغ موری و شبنم بهشت دو تا از بهترین مهاجمان فوتبال زنان ایران و تیم ملی به دلیل مصدومیت فصل را از دست داده اند و لیگ برتر امسال بدون حضور دو گلزن اصلی اش برگزار می شود.


فروغ موری که در ابتدای این فصل با تیم ملوان انزلی به توافق رسیده پیش از آغاز مسابقات دچار این مصدومیت سنگین از ناحیه رباط صلیبی شد و اکنون با هیچ تیمی نمی تواند قرارداد تازه ای امضا کند. او در فصل 95-96 بهترین گلزن مسابقات و خانم گل رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران شده بود. او سال گذشته هم در جدول گلزنان در صدر قرار داشت که دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد و نتوانست بازی ها را ادامه بدهد. او اما بعد از طی دوران مصدومیت و در حالی که بعد از بهبودی کامل آماده شروع بازی ها شده بود بازهم مصدومیت به سراغش آمد و بازی های این فصل را هم از دست داد.


شبنم بهشت دیگر مهاجم و بازیکن مطرح لیگ زنان است که در تیم شهرداری سیرجان بازی می کند. او بهترین بازیکن فصل 94-95 لیگ برتر بود اما در فاصله یک اردو مانده به بازی های مقدماتی المپیک دچار مصدومیت شد و او نیز تیم ملی و این فصل لیگ برتر را از دست داد.


با این وصف لیگ برتر فوتبال زنان در ادامه بدون حضور دو مهاجم مطرح به کارش ادامه خواهد داد ضمن اینکه نبود این دو مهاجم می تواند تیم ملی ایران را هم با چالش یافتن جانشین مناسب برای آن ها مواجه کند.