بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

غیاثی: سوءتفاهم بین اصفهانیان و رفعتی برطرف شد
چهارشنبه, 30 آبان 1397 ساعت 09:30
 غیاثی: سوءتفاهم بین اصفهانیان و رفعتی برطرف شد
سخنگوی کمیته داوری فدراسیون فوتبال گفت: سوءتفاهم بین فریدون اصفهانیان و داود رفعتی برطرف شده است.

به گزارش توپ 90 و به نقل از فارس سید رضا غیاثی در مورد شایعه اختلاف بین کمیته داوران و دپارتمان داوری در فدراسیون فوتبال گفت: مسائل و اختلاف نظرهایی وجود داشت که روز گذشته فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران با داود رفعتی با رئیس دپارتمان داوری جلسه‌ای رو در رو برگزار کردند و در این نشست سوتفاهم بین دو طرف برطرف شد.

وی در مورد اینکه اختلاف نظر بر سر چه مسائلی بود گفت: صحبت‌هایی در مورد حوزه اختیارات و شرح وظایف مطرح شده بود که در نشست دیروز همه چیز به خوبی و خوشی حل شد.

غیاثی در مورد اینکه یکی از کمک داوران قدیمی مدعی شده یکی از همشهریان اصفهانیان داوری را چیدمان می‌کند گفت: من در جریان این مسائل نیستم اما تصور می‌کنم با جلسه‌ای که دیروز بین رئیس دپارتمان و رئیس کمیته داوری برگزار شد، مشکلی وجود نداشته باشد.

سخنگوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مورد اینکه تکلیف اعضای بازنشسته هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال چه خواهد شد اظهار داشت: آن طور که من شنیده‌ام اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در سمت خود ماندگار هستند به خصوص اینکه مسابقات مهم جام ملت‌های آسیا را در پیش داریم و فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در ارتباطی تنگاتنگ تمام تمرکزشان بر این است که تیم ملی در این مسابقات نتایج بسیار خوبی بگیرد. قطعا مسابقات جام ملت‌های آسیا از همه چیز مهم‌تر است.