بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 5 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 2 - امپولی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

این تیم دیدارهای دوستانه بیشتر می‌خواهد (عکس)
سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 21:35
این تیم دیدارهای دوستانه بیشتر می‌خواهد (عکس)
تیم امید در دیداری دوستانه برابر امیدهای عمان به برتری دست یافت تا با روحیه‌ای بسیار خوب بازیکنان به باشگاه های خود بازگردند.

به گزارش "توپ 90"، اردوی تیم امید از شنبه هفته گذشته و در غیاب کرانچار آغاز شد. سرمربی کروات امید پس از چند روز تاخیر در نهایت خود را به کمپ الیاف در شهریار رساند تا تمرینات با حضورش شکلی جدی تر به خود بگیرد.


امیدها پس از یک هفته تمرین بامداد یکشنبه به عمان رفتند و امروز موفق شدند در دیداری دوستانه مقابل امیدهای عمان در شرایطی به برتری 2 بر 1 برسند که نیمه اول را با یک گل باخته بودند.


کرانچار پس از بازگشت به ایران از لزوم انجام بازی های تدارکاتی گفت تا بار دیگر انتقاد خود را نسبت به پشت سر گذاشتن فیفادی پیشین که با تورنمنت درون تیمی خاتمه یافت، نشان دهد. سرمربی تیم امید حتی پا را فراتر گذاشت و تاکید کرد در صورتی که تیم امید بازی دوستانه مطلوب نداشته باشد، تمرین کردن برای آنها هیچ فایده ای نخواهد داشت.


در همین فیفادی شاگردان کرانچار می توانستند، یک بازی دیگر برگزار کنند ولی تهمیدات لازم در این بار اندیشیده نشده بود؛ با این حال امیدهای فوتبال ایران که می خواهند پس از نزدیک به نیم قرن به المپیک برسند، امیدوارند که با معطوف شدن توجه بیشتر به این تیم، رویایی که در سر دارند را به واقعیت تبدیل کنند.


عکس از سهیل سعادتمندی