بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 17 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 4 - اینترمیلان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت سه‌دقیقه‌ای امیدها با طاهران و قائدی (عکس)
سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 20:11
بازگشت سه‌دقیقه‌ای امیدها با طاهران و قائدی (عکس)
امیدهای ایران در شرایطی که با یک گل نیمه اول را به عمان باخته بودند، با دو گل طاهران و قائدی بازی دوستانه خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

به گزارش "توپ 90"، تیم امید از ساعت 18:30 دقیقه به مصاف امیدهای عمان رفته و در پایان با نتیجه 2 بر 1 مقابل این تیم به برتری رسید.


کرانچار در این دیدار از ترکیب شهاب عادلی، امید دره، امید نورافکن، ابوالفضل رزاق‌پور، محمد آقاجان‌پور، علی طاهران، محمد خدا بنده لو، مهدی قائدی، رضا شکاری، مهدی مهدی خانی و الهیار صیادمنش استفاده کرد و پس از اینکه نیمه اول را با شکست به رختکن رفت با سه تعویض شاگردانش را به نیمه دوم فرستاد.

در این مسابقه امیدها در دقیقه 43 نیمه اول از میزبان خود عقب افتادند و با شکست به رختکن رفتند ولی در نیمه دوم شاگردان کرانچار طی سه دقیقه با ضربه سر طاهران که روی ارسال طاهرخانی به دست آمد و سپس ضربه ایستگاهی مهدی قائدی، حساب کار را در دقیقه 55 به سود خود عوض کردند تا در آستانه کسب یک پیروزی روحیه بخش قرار داشته باشند.


در آغاز نیمه دوم کرانچار تیم خود را با 5 تغییر راهی میدان کرد؛ رزاق پور، شکاری، عادلی، آقاجانپور و مهدی خانی از ترکیب خارج شدند و به جای آنها ابوالفضل جلالی، امیر روستایی، حمید طاهرخانی، حسن ساکی و معراج اسماعیلی وارد زمین شدند و توانستند در تغییر روند بازی تاثیرگذار عمل کنند.

 

 


عکس ها از سهیل سعادتمندی