بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سهم صفر لیگ برتری‌ها مقابل ونزوئلا
سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 18:58
سهم صفر لیگ برتری‌ها مقابل ونزوئلا
ترکیب تیم ملی برابر ونزوئلا در شرایطی اعلام شد که تنها یک بازیکن از لیگ ایران در ترکیب اصلی تیم ملی به چشم نمی خورد.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی از ساعت 19 به مصاف ونزوئلا رفته و این در شرایطی است که کارلوس کی روش برخلاف بازی های گذشته، تنها یک بازیکن از لیگ برتر را در ترکیب اصلی تیم قرار داده است.


تیم ملی در مقابل ونزوئلا با ترکیب امیر عابدزاده، رامین رضاییان، امید ابراهیمی، محمدرضا خانزاده، کنعانی زادگان، میلاد محمدی، وحید امیری، علی قلی زاده، سردار آزمون، مهدی طارمی و سامان قدوس راهی میدان شده؛ بازیکنانی که فقط کنعانی زادگان از میان آنها در لیگ برتر بازی می کند. البته اگر سید مجید حسینی به دلیل گرفتگی عضله در تمرین قبل از بازی برابر ونزوئلا، از ترکیب تیم ملی خارج نمی شد و محمدحسین کنعانی‌زادگان جایگزین او نمی شد، تیم ملی با ترکیبی کامل از بازیکنانی که خارج از ایران بازی می کنند، به مصاف ونزوئلا می رفت.


در بازی قبلی اما کی روش با ترکیب سید حسین حسینی، روزبه چشمی، محمدحسین کنعانی زادگان، وریا غفوری، احسان حاج‌صفی، احمد نوراللهی، مسعود شجاعی، مهدی ترابی، وحید امیری، کاوه رضایی و کریم انصاری‌ تیمش را راهی میدان کرد که 8 بازیکن از لیگ برتر در میان 11 بازیکن دیده می شد.

البته که این تغییرات پرتعداد را می توان یکی از نقاط قوت تیم ملی با کی روش دانست که به هیچ وجه به بازیکن خاصی متکی نبوده است.