بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 4 - اینترمیلان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت محمدی به سمت چپ دفاع ایران
سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 18:49
بازگشت محمدی به سمت چپ دفاع ایران
مدافع چپ سرعتی تیم ملی ایران پس از دو مسابقه مجددا در ترکیب ابتدایی قرار گرفته است.

به گزارش "توپ 90"، میلاد محمدی که در مسابقات مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ یکی از نفرات اصلی کارلوس کی‌روش در بیشتر بازی‌ها بود و در دیدارهای تدارکاتی هم به میدان می‌رفت، برابر مراکش نیمکت‌نشین بود و مقابل اسپانیا و پرتغال به‌عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد.

اما محمدی در نخستین مسابقه تدارکاتی پس از جام جهانی برابر تیم ملی ازبکستان، مجددا در ترکیب ایران قرار گرفت و ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشت ولی او در دو دیدار دوستانه اخیر شاگردان کارلوس کی‌روش مقابل تیم‌های بولیوی و ترینیداد و توباگو به طول کامل نیمکت‌نشین بود.

این مدافع چپ سرعتی که قدرت بدنی بالا و سانترهای دقیقی هم دارد، امسال در لیگ برتر روسیه به غیر از یک مسابقه در تمام بازی‌ها حضور ثابت در ترکیب اخمت گروزنی داشته و شرایط خوبی دارد که امشب هم مجددا به ترکیب تیم ملی ایران برابر ونزوئلا بازگشته و برخلاف دو مسابقه دوستانه قبلی، از ابتدا در لیست ۱۱ نفر اصلی حضور دارد.

در مسابقات جام جهانی و دو دیدار دوستانه اخیر تیم ملی ایران، کارلوس کی‌روش تصمیم گرفته بود احسان حاج‌صفی را به‌عنوان مدافع چپ در ترکیب قرار دهد ولی امشب برابر ونزوئلا مجددا از میلاد محمدی در این پست بهره گرفته است.