بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

منادی: نمی‌توانم این شرایط را تحمل کنم
سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 18:29
منادی: نمی‌توانم این شرایط را تحمل کنم
دروازه‌بان سایپا از شرایطی که در این باشگاه برای او به وجود آمده انتقاد شدیدی دارد و می‌گوید مسؤولان در وعده‌هایی که به او دادند، بدقولی کردند.

به گزارش "توپ 90"، محمدحسین منادی درباره مشکلاتی که در سایپا با آن مواجه است، اظهار کرد: باشگاه در جریان تمام مشکلات من قرار دارد؛  مشکل من ابتدا شخصی بود ولی الان به آینده فوتبالی‌ام مرتبط می‌شود، اما از طرفی مسئله‌ای که برای من به وجود آمده مرتبط با باشگاه سایپا استکه در آینده‌ام تاثیر می‌گذارد.

او ادامه داد: اگر تا الان حرفی نزدم و سکوت کردم، فقط بخاطر آقایان دایی و غلامپور بوده ولی دیگر نمی‌توانم صحبتی نکنم؛ خورد و خوراکم به کنار، حالا کارم به جایی رسیده که در استراحت و خوابم نیز مشکل به وجود آمده است؛ این شرایط من و آینده‌ام را دچار مشکل می‌کند و در ادامه به باشگاه ضربه خواهد زد.

دروازه‌بان جوان سایپا در خصوص اصلی‌ترین مشکلی که با آن مواجه است، عنوان کرد: باشگاه وعده‌هایی برای پرداخت حق مسکن به من داد و اصلا همان ابتدا در قراردادم آمده بود که همراه با قسط اول قراردادم، حق مسکن نیز همان مقطع پرداخت شود ولی متاسفانه این کار انجام نشد؛ یکی، دو هفته قبل باشگاه مبلغ ناچیزی از آن حق مسکن را به من داد، اما آن پول گرهی از کارم باز نمی‌کرد؛ واقعا مشکل حاد مالی دارم و از طرف دیگر رقمی که قرار است بدهند، آن چنانی و بالا هم نیست.

منادی با بیان اینکه باشگاه یک سری قول‌ها داده ولی دیگر نمی‌توانم روی وعده آنها حساب کنم، گفت: ۱۲-۱۰ تا نامه به باشگاه زدم که گفتند نامه را به مسؤولان فرستادیم ولی پول نیست؛ همین الان چند تیم پیشنهاد دادند ولی کاری به آنها ندارم و قراردادم با سایپا طولانی مدت است؛ دیگر نمی‌دانم باید با چه کسی صحبت کنم، اما امیدوار هستم به مشکلاتم رسیدگی کنند.

او یادآور شد: من قرارداد بلند مدت با باشگاه دارم و سرمایه سایپا محسوب می‌شوم ولی واقعا دیگر تیم‌ها نیز با سرمایه خود چنین برخوردی می‌کنند؟ من سال‌های قبل نیز در دریافتی‌هایم مشکل داشتم و نمی‌دانم چه کسی در باشگاه سایپا با من مشکل دارد؛ اگر مشکل من برطرف نشود، باشگاه ضربه خواهد خورد؛ از نظر استراحت، خورد و خوراک برای من مشکلاتی به وجود آمده ولی دیگر نمی‌توانم این شرایط را تحمل کنم.

دروازه‌بان سایپا عنوان کرد: با علی آقا(دایی) حرف زدم و ایشان هم به باشگاه گفت که مشکلات این دروازه‌بان را حل کنید ولی اینکه دیگر خیلی بی‌خیال باشند، به آدم زور می‌آید؛ اینکه بازی کردم بخاطر لطف علی آقا بوده ولی اگر هم باشگاه می‌خواست دروازه‌بانی بگیرد باید ۹۰۰-۸۰۰ میلیون تومان هزینه می‌کرد؛ مبلغی که قرار است به‌عنوان حق مسکن به بنده بدهند، ناچیز است ولی زندگی من را از این رو به آن رو می‌کند و در عملکردم در بازی‌ها تاثیر می‌گذارد.