بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 4 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 2 - امپولی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

روانخواه: شفر اعلام کرد دستیار نمی‌خواهد
سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 16:59
روانخواه: شفر اعلام کرد دستیار نمی‌خواهد
برای موفقیت در یک فصل فوتبالی، آماده سازی تیم پیش از شروع فصل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند نقش تاثیرگذاری داشته باشد اما متاسفانه استقلال این مهم را از دست داد.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از ایرنا امیدروانخواه عضو کمیته فنی استقلال عقیده دارد استقلال قطعا به روزهای خوب بازخواهد گشت .


او گفت وگوی خود را از اینجا آغاز می کند : واقعیت امر این است در یک باشگاه فوتبالی عوامل زیادی از جمله اعضای هیات مدیره، مدیران، کادر اجرایی، کادر فنی و پزشکی، بازیکنان در مسیر موفقیت می توانند حضوری مثبت داشته باشند اما تاثیرگذارترین فرد سرمربی هر تیم محسوب می شود و مسئولیت های فنی برعهده اوست.


عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند از شرایط فعلی خارج شود یا نه، گفت: به طور حتم این اتفاق رخ می دهد و استقلال آن قدر تیم بزرگ، پر افتخار و با شخصیتی است که به روزهای خوب باز گشته و در مسیر موفقیت گام بر می دارد.


روان خواه مهم ترین مساله برای باشگاه استقلال را زمان عنوان کرد و اظهار داشت: امیدواریم بازگشت استقلال به روزهای خوب در سریع ترین فاصله رخ دهد و آبی های پایتخت به همان تیمی تبدیل شوند که همه انتظار آن را دارند.شاید با عوض شدن تفکرات او یا تغییر در چیدمان بازیکنان و عوض شدن شرایط تاکتیکی تمرینات استقلال روزهای خوب برگردد.


وی گفت: ناراحتی و دلخوری هواداران استقلال از نتایج این تیم طبیعی است زیرا آنها دوست دارند تیم محبوبشان در اوج باشد. حذف از جام حذفی و نتایج نه چندان خوب در لیگ برتر برای هواداران قابل تحمل نیست اما این عزیزان باید صبوری پیشه کرده و از استقلال حمایت کنند تا استقلال بتواند این برهه زمانی را پشت سر بگذارد.

** شفر به مربی و دستیار نیاز ندارد


روان خواه درباره اضافه شدن مربی یا دستیار به جمع کادر فنی استقلال نیز گفت: این موضوع کاملا به نظر مستقیم وینفرد شفر بستگی دارد و او باید تصمیم نهایی را در این باره اتخاذ کند و کمیته فنی نمی تواند این موضوع را به سرمربی تحمیل کند چرا که از نظر اخلاقی و اصول حرفه ای درست نیست.


این بازیکن پیشکسوت استقلال ادامه داد: ما نظریات خود را درباره اضافه شدن دستیار یا مربی در کمیته فنی بیان کردیم و شفر اعلام کرد در مقطع فعلی احتیاجی به دستیار یا مربی ندارد.


عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در پایان گفت: تاکنون درباره جذب لیست ورودی و خروجی بازیکنان در نیم فصل مسابقات بحثی نشده است اما به طور حتم کمیته فنی بر این موضوع نظارت ویژه و دقیقی خواهد داشت.