بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال‌ مادرید 0 - بتیس 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو: چهارسال است یک اوت به ما نداده اند
سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 13:01
برانکو: چهارسال است یک اوت به ما نداده اند
سرمربی کروات پرسپولیس همانطور که وعده داده بود با وجود نبود ملی پوشانش توانست به یک سه امتیاز مهم در لیگ برتر دست پیدا کند.

به گزارش" توپ 90" برانکو ایوانکوویچ در روزی که ملی پوشان بزرگسال و امیدش را در اختیار نداشت به مصاف پیکان رفت و توانست تیم منسجم پیکان را شکست دهد. برانکو همانطور که خودش می گوید از این برد خیلی راضی است و به همین دلیل امروز با روحیه خوب و برخلاف شرایط قبل از این مسابقه که کمی عصبانی به نظر می رسید ؛آرام در تمرین امروز شرکت کرد ودر حاشیه تمرین با خبرنگاران صحبت کرد. حرف های برانکوایوانکوویچ را در زیر می خوانید:


اول باید از همکارانم و مربیان ایرانی و همچنین از بازیکنان بزرگ سابق پرسپولیس مثل مهدی مهدوی کیا و میناوند و علی کریمی و وحید هاشمیان بابت موفقیت های بزرگ پرسپولیس تبریک گفتند تشکر کنم . خیلی از همکاران من، مربیان عزیز ایرانی نه به من که به تیممان پرسپولیس تبریک گفتند و واقعا از آن ها ممنون هستم. باید بگویم موفقیت تیم های ایرانی موفقیت ما است.


از این برد خوشحالم


من بابت برد مقابل پیکان خیلی خوشحالم. همه می دانند چگونه مقابل یک تیم خوب و با کیفیت برنده شدیم. همکار من آقای جلالی تیم بسیار خوبی را درست کرده است ؛تیمی که بالانس خیلی خوبی دارد و منجسم است ضمن این که  هربازی بعد از مسابقه ای مثل فینال لیگ قهرمانان بسیار  سخت است آن هم  بعد از استراحتی که داشتیم. ما فقط یک روز وقت داشتیم برای این بازی خودمان را آماده کنیم در حالی که  آمادگی برای یک بازی 4-5-6 روز زمان می خواهد. به بازیکنانم به خاطر شوق فراوانشان تبریک می گویم که تا آخرین رمق تلاش کردند و نتیجه خوبی گرفتند.


پیکانی ها این صحنه ها را ببینند


از شما خبرنگاران شنیدم که باشگاه پیکان درباره داوری این بازی بیانیه داده است. من امروز بازی را  نگاه کردم و دوباره هم نگاه می کنم. به نظر من داوری بیشتر به نفع پیکان بود. باید بگویم در مدتی که من اینجا بودم داورها حتی یک اوت به ما هدیه نکردند. حتی سه آفساید که کمک داور برای ما  پرچم نزد. خطایی که تبدیل به گل شد از بیست متری باید زده می شد را پانزده مترعقب تر کاشتند اما به هرحال گل زدیم. به نظرم پیکانی ها اینها را ببینند و بعد اظهار نظر کنند.


خطا روی عالیشاه


در صحنه ای که روی عالیشاه آن خطا شد  دقیقا کنار داور چهارم و کمک داور بودم  آن ضربه را خورد. ما کمک هیچ کسی را نمی خواهیم فقط درست داوری کنند. مقابل سایپا هم از آفساید گل خوردیم. در چهار سال اخیر داورها حتی یک اوت هم برای ما نگرفتند.