بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گل کمال، اخراج شجاع و گل محمد قاضی
سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 12:09
گل کمال، اخراج شجاع و گل محمد قاضی
پیکان بازی را که یک بر صفر از حریف نامدارش پیش بود با نتیجه دو بریک باخت هرچند مجید جلالی و دیگر پیکانی ها معتقدند که اشتباهات داوری در این نتیجه نقش داشته است.

به گزارش" توپ 90" در حالی که فضای رسانه ای در روزهای اخیر برای بازی پرسپولیس و پیکان به وجود آمده بود که برانکو با توجه به نبود ملی پوشان بزرگسال و امیدش دستش از بازیکن خالی است اما پرسپولیس توانست پیکان را دو بر یک شکست دهد و این اتفاق در حالی افتاد که پیکانی به چند صحنه داوری اعتراض دارند و حتی ویدئوی کارشناسی داوری را ملاک این اشتباه ها قرار داده اند.


در یک صحنه وقتی علی حمودی از راست به سمت دروازه پرسپولیس در حرکت بود شجاع خلیل زاده با سرعت و قدرت با بدن با حمودی برخورد کرد و بازیکن پیکان سرنگون شد. اما در ادامه نیز شجاع خلیل زاده با استوک خیلی محکم روی پای حمودی رفت که صحنه ای در تصاویر تلویزیونی بسیار خشن بود. البته شکل صحنه به گونه ای است که نمی توان تعمدی بودن آن را تشخیص داد اما همانطور که کارشناس داوری می گوید این صحنه می توانست یک کارت قرمز برای مدافع خشن پرسپولیس داشته باشد.


اما پیکانی ها روی دو صحنه دیگر هم معترض هستند.در صحنه گل اول پرسپولیس که روی یک ارسال ضربه ایستگاهی به دست آمد پیکانی ها می گویند که خطایی رخ نداده بود. حتی کارشناس برنامه نود نیز دو صحنه پشت هم که اتفاق افتاد را اینگونه تشریح کرد که در صحنه اول روی بازیکن پرسپولیس خطا شد اما در صحنه دوم که متعاقب آن رخ داد و  داور خطا اعلام کرده و توپ را آنجا کاشت خطایی رخ نداده است. پیکانی ها هم معتقد هستند که خطایی رخ نداده و گل اول پرسپولیس می توانست به ثمر نرسد.


سومین موضوع مورد بحث پیکانی ها صحنه ای بود که بوژیدار رادوشوویچ شوت محمد قاضی را در حالی گرفت که نمی شد کاملا تشخیص داد که توپ از خط دروازه عبور کرده است یا نه. البته کارشناس برنامه نود معتقد بود که تمام توپ از تمام خط عبور نکرده است اما پیکانی ها هنوز احساس می کنند این توپ می توانست گل باشد و شاید نتیجه کاملا برایشان در روزی که برای برد به زمین آمده بودند فرق می کرد.