بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قدوس امشب به ترکیب ایران برمی‌گردد؟
سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 10:47
قدوس امشب به ترکیب ایران برمی‌گردد؟
ستاره دو ملیتی تنها برای چند روز فرصت حضور در اردوی تیم ملی در فیفادی های ماه نوامبر را پیدا کرد تا یکی از اتفاقات عجیب بار دیگر گریبانگیر ایران شود.

به گزارش "توپ 90"، سامان قدوس ستاره این روزهای آمیان در لاشامپیونه فرانسه و یکی از امیدهای اصلی طرفداران برای درخشش در ترکیب ایران با مشکلاتی دست به گریبان شد که اجازه ورود او به تهران و شرکت در تمرینات تیم ملی را نداد.


غیبت یک هفته ای ستاره دو ملیتی در اردوی 10 روزه آبان ماه در حالی از دیروز با اضافه شدن به جمع ملی پوشان به پایان رسید که سامان بهترین فرصت برای جا انداختن خود در افکار و ترکیب تیم ملی را با همین مشکلات غیرقابل پیش بینی از دست داد تا تنها یک جلسه تمرین با ایران در آستانه بازی با ونزوئلا داشته باشد.


با شرایطی که سامان در این اردو مواجه شد حالا این سئوال پیش می اید که کارلوس کی روش در بازی امشب با ونزوئلا به ستاره این روزهای آمیان در لیگ فرانسه در ترکیب اصلی بها خواهد داد یا نه؟ آن هم تنها با یک جلسه تمرین و در ترافیک شدیدی که ستاره های تهاجمی تیم ملی رقم زده اند.


در غیاب سامان قدوس بازیکنانی همچون کاوه رضایی، کریم انصاری فرد، علی قلی زاده و ... به میدان رفتند اما سردار آزمون، مهدی طارمی و ... روی نیمکت نشستند به این امید که در بازی امشب با ونزوئلا به میدان بروند از همین رو باید منتظر ماند و دید سرمربی پرتغالی امشب از سامان در کنار این بازیکنان بهره خواهد برد یا نه؟