بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مظفری‌زاده: شوت محمد قاضی گل نشد
دوشنبه, 28 آبان 1397 ساعت 18:44
مظفری‌زاده: شوت محمد قاضی گل نشد
کارشناس داوری فوتبال ایران معتقد است داور دیدار پرسپولیس و پیکان قضاوت خوبی داشت.

به گزارش "توپ 90"، سعید مظفری‌زاده درباره قضاوت مهدی مرجان‌زاده در دیدار امشب پرسپولیس و پیکان که با برتری ۲ بر یک شاگردان برانکو همراه بود، اظهار کرد: مرجان زاده، داور خراسانی پرسپولیس و پیکان در اکثر دقایق حساس این بازی توانست قضاوت قابل قبولی داشته باشد.

او ادامه داد: مرجان‌زاده به صحنه‌ها نزدیک بود، بسیار با اعتماد به نفس قضاوت کرد و تحت تاثیر رفتار، بازیکنان یا فشار جو استادیوم برای اعلام خطاها قرار نگرفت.

مظفری‌زاده اضافه کرد: در صحنه منجر شدن به گل اول پرسپولیس، حرکت مدافع پیکان خطا به نظر نمی‌رسید و داور در این صحنه مرتکب اشتباه شد.

کارشناس داوری فوتبال ایران تصریح کرد: نکته‌ای که مرجان‌زاده باید به آن توجه داشته باشد، این است که باید در کنار خطاهای تیمی، در جرایم شخصی بازیکنان نیز دقت بیشتری داشته باشد؛ ازجمله در دقیقه ۱۲ تکل شایان مصلح بر روی مهدی مومنی مستحق کارت زرد بود و همینطور در دقیقه ۲۶ ضربه دست علی حمودی که به صورت امید عالیشاه برخورد کرد، این صحنه نیز مطابق قانون باید با کارت زرد همراه می‌شد.

او درباره صحنه مشکوک به گل در شوت دقایق پایانی محمد قاضی عنوان کرد: در دقیقه ۸۴ ضربه محمد قاضی به صورت کامل از خط دروازه پرسپولیس عبور نکرد و تصمیم تیم داوری در آن صحنه برای ادامه بازی کاملا درست بود.